PromocjeZa darmo

Coca Cola rozdaje darmowe Big Mac

darmowa puszka coca cola

Niedawno pisaliśmy o darmowym Pepsi w Burger King. Tym razem spieszymy poinformować Was o promocji Coca Cola i McDonald’s, w której można odebrać gratisowy zestaw Big Mac.

Kto nie lubi od czasu do czasu odwiedzić McDonald’s. Tym bardziej jak można za darmo w nim zjeść burgera!

darmowy big mac za coca cola

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

W ramach najnowszej promocji Coca Cola ma do rozdania aż 100 000 zestawów Big Mac w McDonalds. Aby skorzystać z promocji należy spełnić kilka warunków:

  • Kupić 3 promocyjne butelki Coca Cola (musi być specjalna etykieta z kodem)
  • Przepisać kod w aplikacji Coca Cola – więcej o samej aplikacji Coca Cola
  • Wygenerować unikalny kod bouchera na Big Mac

Promocja na darmowego burgera w McDonalds trwa do 8 lipca 2022 r. lub do wyczerpania puli darmowych zestawów Big Mac.

O Coca Cola

Coca Cola to jedna z najmocniejszych marek świata i jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów napojów chłodzących na świecie. Receptura coca-coli została opracowana w 1886 roku przez J.S. Pembertona, farmaceutę z Atlanty. Od tamtego czasu popularność Coca Coli z roku na rok rosła. Napój obecnie można zakupić niemal w każdym kraju świata. Coca Coca Company jest właścicielem takich marek jak Sprite, Kinley, Fanta.

O McDonald’s

Firma McDonald’s została założona 15 maja 1940 roku w San Bernardino w Kalifornii. Założycielami byli bracia Dick i Mac McDonaldów. 15 kwietnia1955, Ray Kroc stworzył prawną formę dla systemu franczyzowego: McDonald’s Systems, Inc. W 1960 r. firma zmianiła nazwę na McDonald’s Corporation. McDonald’s to globalna marka. Właściciel najbardziej znanych restauracji typu fast food na całym świecie. McDonald’s posiada ponad 32 tysiące barów szybkiej obsługi w ponad 119 krajach na całym świecie.

Odbierz darmowy Big Mac info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Promocje