Za darmo

Curve – zastąp wszystkie karty jedną i odbierz 30 PLN na start

darmowa karta płatnicza i premia od curve

DYSKUSJA

Curve to usługa, do której można dodać wszystkie posiadane przez siebie karty płatnicze i korzystać z niej jak z jednej karty. A dodatkowo na start otrzymać 5 GBP / 30 PLN, darmową kartę Mastercard i cash back 1% za zakupy w wybranych sklepach.

Co to jest Curve?

Curve to innowacyjna firma założona w 2016 roku, która łączy cały portfel w jedną aplikację i jedną kartę. Oznacza to, że wszystkie Twoje karty bankowe i lojalnościowe zagregowane są tylko do jednej karty. To świetna alternatywa dla osób często podróżujących lub takich, które nie chcą nosić ze sobą portfela pełnego plastikowych kart. W końcu zarządzanie dużą kolekcją kart płatniczych to nie lada wyzwanie. Teraz dzięki Curve można to płacić wszystkimi swoimi kartami podpiętymi pod jedną – tę od Curve i to bez żadnych dodatkowych opłat. Ba! Nawet otrzymując dodatkowy cashback za zrealizowane zakupy.

Curve to ponadprzeciętna platforma bankowa, konsolidująca wiele kart i kont w jedną kartę inteligentną i aplikację. Unikalna karta Curve umożliwia klientom przeniesienie ich dotychczasowych rachunków do XXI wieku. Curve działa na 31 rynkach w Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG). Curve oferuje swoim klientom szereg korzyści; otrzymujesz natychmiastowe powiadomienia i kategoryzację wydatków, możesz zarobić natychmiastowy 1% cashbacku podczas zakupów w Amazon, Uber, Netflix i innych popularnych sklepach / usługach. Dzięki usłudze cofania transakcji Curve umożliwia klientom zamianę wydatków na inna karta w aplikacji w ciągu maksymalnie dwóch tygodni po dokonaniu zakupu.

Jak używać Curve?

Niektórzy porównują Curve to Revoluta. Jednak trzeba jasno i otwarcie powiedzieć, że to nie do końca to samo. Revolut to rachunek bankowy, który umożliwia wygenerowanie kart płatniczych, ale do korzystania wymaga doładowania konta środkami pieniężnymi. W przypadku Curve nie trzeba wpłacać żadnych środków – one zostają na naszym rachunku bankowym, a korzystamy jedynie z kart powiązanych do aplikcji / konta Curve. Jest to swoisty wirtualny portfel z podpiętymi kartami i podczas transakcji to my decydujemy z której karty dokonujemy zakupu.

płatności w curve dowolną kartą

Czy korzystanie z Curve jest bezpłatne?

Tak, Curve w podstawowym planie jest bezpłatne. Nie jest pobierana opłata za wydanie karty oraz korzystanie z niej. Wręcz przeciwnie – Curve płaci użytkownikowi 1% zwrotu za transakcje.

Oczywiście istnieją wyższe plany, które oferują dodatkowe korzyści. Za nie jednak trzeba zapłacić.

Dodatkowe funkcjonalności w Curve

– Curve Cash

– Cofanie transakcji w Curve

– Cash back Curve

– Karty wspieracjące

– Curve Fronted

– Portfel kart lojalnościowych

– Raty Curve flex

Czy Curve jest bezpieczne?

Curve to swoisty Hub integrujący wszystkie posiadane karty w 1 usługę. Nie trzeba nosić wszystkich „plastików” a tylko jeden, dodatkowo można podpiąc go do popularnych płatności mobilnych. Curve nie przetrzymuje naszych środków – pobiera je tylko w momencie płatności i przekazuje odbiorcom płatności. Dodatkowo darmowa karta Curve Blue podlega zabezpieczeniu Mastercard Chargeback więc w przypadku jakich kolwiek problemów z płatnościa można ubiegać się o zwrot pieniędzy.wszystkie karty płatnicze w jednej aplikacji curve

Płatności mobilne

Curve obsługuje takie płatności mobilne jak Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay.

Curve a Revolut – którą usługę wybrać?

To dwie różne usługi, ale warto je porównać ze sobą, gdyż opierają się na 2 różnych mechanizmach działania.

Curve nie trzeba doładowywać – korzysta ona ze środków dostępnych na podpiętych kartach płatniczych. Dzięki Curve można dokonać płatności i wypłacić środki z bankomatu. Revolut dodatkowo umożliwia zakup waluty na jedno ze swoich kont w aplikacji. Podczas rejestracji Curve nie wymaga przesyłania żadnych skanów dokumentów – w przeciwieństwie do Revoluta, który takie dane może, a raczej na pewno będzie chciał zobaczyć.

odbierz bonus od curve

[affcoups category=”2203″]

Jak założyć swoją kartę Curve i odebrać premię 50 PLN?

Kartę Curve można założyć w kilku kroków. Poszczególny proces opisujemy poniżej:

1. Przejdź na stronę internetową Curve i podaj swój numer telefonu w celu rozpoczęcia rejestracji.

Uwaga: jeśli pobierze się aplikacje bezpośrednio ze sklepu Google / Apple nie otrzyma się premii.

2. Na podany numer telefonu otrzymasz wiadomość SMS z linkiem do pobrania aplikacji. Aplikacja dostępna jest zarówno do telefonów z oprogramowaniem Android, jak i iOS. Link można otworzyć w przeglądarce komputera. W przypadku, gdy link otworzycie w smartfonie, zostaniecie od razu przeniesieni do sklepu z aplikacjami, a prawo do premii też zostanie odnotowane.

3. Podczas zakładania konta w Curve należy jeszcze raz podać swój numer telefonu, potwierdzić go przepisaniem kodu z SMS i ustalić hasło do konta.

4. Podaj swoje imię, nazwisko (first name, last name), datę urodzenia (date of birth), e-mail. Na adres e-mail przysłanie zostanie wysłany link aktywacyjny.

5. Podaj swój adres zamieszkania: building name / number czyli nazwa budynku (jeśli to na przykład apartamentowiec lub biurowiec – jeśli nie, wpiszcie ulicę i numer budynku), ulica i numer (address line), miasto (city), państwo (country) i kod pocztowy (postcode)

6. Wybierz typ zatrudnienia np. Employee (pracownik) lub Freelancer/Self-employed (samozatrudniony).

7. Dodaj pierwszą kartę do Curve przez przycisk „create your wallet”. Wygenerowaną w ten sposób kartę Curve można już płacić i dodać ją np. do Google Pay / Apple Pay (pamiętać należy by ustawić ją w Google Pay / Apple Pay jako kartę domyślną).

8. Dokonaj 5 płatności. Są one konieczne do otrzymania bonusu 5 GBP (5 funtów). Po jej przetworzeniu na koncie pojawi się 5 funtów do wykorzystania przy kolejnych zakupach. Czas na odebranie bonusu to 14 dni.

darmowe próbki bebilon dla dzieci

Jak dodać swoje karty do Curve?

Dołączenie kart do wirtualnego portfela jest proste i przebiega w podobny sposób jak w przypadku podpinania kart do Apple Pay czy Google Pay. Wystarczy skierować na fizyczną kartę, aparat fotograficzny umieszczony w telefonie lub też ręcznie wpisać wszystkie potrzebne informacje w odpowiednim formularzu. Niezbędne dane to: numer karty, data ważności czy kod CVV/CVC i gotowe.

Zalety Curve

Podsumowując – do zalet posiadania konta w Curve zaliczyć można takie korzyści jak:

  • Wirtualny portfel i hub dla wszystkich posiadanych kart
  • darmowa karta (niebieska)
  • cofanie wykonanych transakcji i „przypięcia” ich do innej karty
  • cash back za płatności
  • do pewnej kwoty nie ponosi się kosztów przewalutowania
  • premia za pierwszą transakcję i założenie nowego konta

Odbierz bonus od Curve info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo