Unboxing

Cydr Lubelski niefiltrowany [Unboxing]

darmowy alkohol do testowania - cydr lubelski

DYSKUSJA

No i stało się. Czerwiec zawsze obfitował w ciekawe zdobycze. I tak też jest w tym roku. Tym razem dzięki projektowi TRND zorganizowanym wspólnie z Cydrem Lubelskim miałem okazję przetestować premierowy produkt – Cydr Lubelski Niefiltrowany.

Zapowiedź akcji, w której biorę aktualnie udział opisywałem na blogu tutaj. Nie spodziewałem się, że wezmę w niej udział. Zawsze to jakaś miła niespodzianka.

testowanie cydru lubelskiego niefiltrowanego opinie

Czym zatem jest Cydr Lubelski Niefiltrowany i czym wyróżnia się na tle konkurentów? Jest to nowość na polskim rynku. Do tej pory na półkach sklepowych stały tradycyjne, klarowne i przejrzyste cydry. Ten jest inny. Mętny, delikatny w smaku. Bardziej jak naturalnie tłoczony sok. Nie za słodki. Orzeźwiający, szczególnie gdy jest zimny. No i świetnie nadający się na posiadówę podczas pleneru, pikniku. Tak w skrócie można go ocenić.

Cydr Lubelski Niefiltrowany to naturalny cydr wytwarzany z dojrzałych, polskich jabłek – wyłącznie ze świeżo tłoczonego soku, a nie z koncentratu. Świeżo tłoczony sok wraz z aromatycznym miąższem jabłek poddany został naturalnej fermentacji w niskiej temperaturze. Dzięki temu zostały zachowane najcenniejsze składniki owoców, również antyutleniacze. Po zakończeniu fermentacji i leżakowania cydr nie jest już filtrowany. Do butelek trafia naturalnie mętny. Jest delikatnie musujący.

O wyjątkowości Cydru Lubelskiego świadczy chociażby fakt, że w Wielkiej Brytanii został on sowicie nagrodzony podczas branżowych konkursów. A jak wiadomo Wielka Brytania to światowa stolica cydrów. Cydr Lubelski Niefiltrowany i Cydr Lubelski Antonówka Niefiltrowany zdobyły brązowe medale w Bath&West International Cider Competition. Świadczy to chociażby o wysokiej jakości i naturalności produktu.

1 butelka Cydru Lubelskiego o pojemności 400 ml kosztuje w sklepie ok. 5-6 PLN. 1 litr to z kolei koszt ok. 13 PLN. Jeśli zaciekawił Was ten produkt, spróbujćie go. Być może tak jak ja, zostaniecie jego fanami!

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. nawet się nie łudzę że mogę to testować. W sumie nie ma czego żałować-każdy smakuje jak lekko zepsuty,sfermentowany kompot z jabłek-kto co lubi. Komu pasuje niech pije;)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Unboxing