Za darmo

Darmowa alternatywa dla Viaplay – rusza FIFA+

darmowa platforma streamingowa z meczami fifa

DYSKUSJA

Viaplay wycofuje się z rynku polskiego. Dla niektórych było to nie małe zaskoczenie. Wielu widzów już szuka lub będzie szukało alterantywy dla Viaplay (i nie tylko). Z pomocą dla fanów piłki nożnej przychodzi nowy serwis streamingowy FIFA+. Jak się okazuje – jest darmowy.

Dostęp do usługi FIFA+ jest w pełni darmowy, a Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej już zapowiada dalszy rozwój samej platformy o kolejne treści. Już teraz w serwisie FIFA+ znaleźć można sporo ciekawego contentu jak szeroka biblioteka filmów, dokumentów i seriali, czy nawet powtórki legendarnych meczów Mistrzostw Świata

Platforma FIFA+ dostępna jest na urządzeniach z systemem Android TV, Tizen, WebOS i FireOS. Co ciekawe linearna stacja FIFA dostępna jest także w serwisach Rakuten TV, Samsung TV Plus, LG Channels, The Roku Channel oraz VIDAA Channels.

darmowe transmisje fifa

„Jak informuje FIFA, w ciągu pierwszego roku działalności FIFA+ pozyskała 211 mln unikalnych użytkowników dla relacji z Mistrzostw Świata Katar 2022, a także 190 mln wyświetleń podsumowań i skrótów meczów. Całe archiwum MŚ 2022, w tym powtórki meczów, zostało udostępnione na platformie na początku lipca, wraz z filmem dokumentalnym o kobiecej piłce nożnej „All Roads Lead Down Under”.”

Przedstawiciele platformy streamingowego FIFA+ przyznają, że celem jest łączenie fanów z każdego zakątka świata i zapewnianie im niezrównanego dostępu do sportu, który kochają. To rozszerzenie jest znaczącym krokiem w kierunku realizacji tej wizji i udostępnienia wszystkim pięknej gry. Każda wprowadzana innowacja ma na celu rozwój piłki i chcemy podziękować wszystkim platformom CTV i FAST za ich wsparcie w realizacji tego celu. FIFA jest zaangażowana w wykorzystywanie platform cyfrowych do tworzenia integracyjnych i wciągających doświadczeń piłkarskich dla wszystkich.

Mecze na żywo za darmo

Do końca 2022 roku FIFA+ udostępni transmisje strumieniowe na żywo łącznie 40 tys. meczów ze 100 związków krajowych należących do wszystkich sześciu konfederacji, w tym 11 tys. meczów kobiet. FIFA+ zawiera transmisje na żywo z najlepszych lig europejskich, a także z wcześniej nieprezentowanych rozgrywek męskiej, kobiecej i juniorskiej piłki nożnej z całego świata. Zaraz po uruchomieniu na platformie FIFA+ będzie transmitowanych na żywo 1400 meczów miesięcznie, a liczba ta będzie szybko rosnąć.

Archiwum wydarzeń i meczy FIFA+

Przed Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2022 w Katarze na platformie FIFA+ będzie można obejrzeć każdy zarejestrowany mecz z każdych mistrzostw świata mężczyzn i kobiet w piłce nożnej — łącznie ponad 2000 godzin materiałów archiwalnych. Po raz pierwszy w historii całe to archiwum będzie dostępne dla kibiców. Kibice będą mogli oglądać powtórki całych meczów, najważniejsze momenty, bramki i magiczne chwile — wszystko w jednym miejscu. W Archiwum FIFA+ na początku znajdzie się ponad 2500 materiałów filmowych sięgających wstecz aż do lat 50. ubiegłego wieku, a przez cały rok dodawane będą kolejne.

Centrum Meczowe, wiadomości i gry interaktywne

Centrum Meczowe pozwoli kibicom piłki nożnej zagłębić się w szczegółowe dane dotyczące 400 rozgrywek mężczyzn i 65 rozgrywek kobiet. Codzienne wiadomości z całego świata piłki nożnej mężczyzn i kobiet będą uzupełniane i aktualizowane na bieżąco. Przez cały rok kibice będą mieli dostęp do interaktywnych gier, takich jak głosowania, quizy, gry fantasy i prognozy meczowe.

Oryginalne produkcje FIFA+

FIFA+ będzie także udostępniać wyjątkowe materiały dokumentalne poświęcone piłce nożnej mężczyzn i kobiet na całym świecie. Znajdą się tu pełnometrażowe filmy dokumentalne, seriale dokumentalne, programy typu talk show i filmy krótkometrażowe, przetłumaczone na 11 języków i opowiadające historie zarówno z boisk lokalnych, jak i aren krajowych, a także prezentujące sylwetki obecnych i dawnych sław piłkarskich z ponad 40 krajów.

Dostęp do FIFA+ info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo