Za darmo

Darmowa farba do koloryzacji włosów Casting Natural Gloss od Loreal

testowanie kosmetyków loreal - darmowe próbki i kosmetyki za darmo

DYSKUSJA

Loreal rozpoczął rekrutacje do najnowszego projektu. Tym razem szansa na otrzymanie za darmo i przetestowanie farby do włosów Loreal Casting Natural Gloss.

Farba do koloryzacji włosów Loreal Casting Natural Gloss to farba, której formuła zawiera szereg substancji odżywczych i pielęgnujących. Loreal zapewnia, że po koloryzacji włosy uzyskują zachwycający kolor i olśniewający połysk.

Casting Natural Gloss zawiera między innymi 10% składników koloryzujących, niezbędne barwniki, aktywatory i składniki ochronne dla optymalnego pokrycia pierwszych siwych włosów i bardziej lśniącego koloru, natomiast formuła wzbogacona odżywczym miodem intensywnie odżywia i wygładza powierzchnię włosów oraz sprawia, że stają się one mocniejsze

Opis produktu mówi, że farba nadaje włosom głęboki kolor, wygładza pasma, nadaje im połysk i miękkość, a 90% składników jest pochodzenia naturalnego.

W ramach testowania do wyboru jest 5 zestawów. Każdy z nich różni się odcieniem farby Loreal Casting Natural Gloss. Pula darmowych zestawów Loreal to 100 sztuk.

Rekrutacja trwa do 25 czerwca 2023 r. W ramach testowania otrzymuje się 3 opakowania produktu Loreal za darmo. Wartość zestawu to ok. 100 PLN.

Aby wziąć udział w testowaniu i otrzymać farbę Loreal Casting Natural Gloss należy przejść na dedykowaną stronę Klubu Recenzentki i wypełnić formularz zgłoszeniowy, który składa się z ankiety rekrutacyjnej. Na podstawie wszystkich zgłoszeń, organizator wybierze testerki, które otrzymają darmową farbę do koloryzacji włosów. Udział w akcji jest całkowicie darmowy, a wszelkie koszty wysyłki i kosmetyków pokrywa organizator.

O firmie Loreal

L’Oréal to jeden z największych światowych koncernów kosmetycznych założonych w 1907 roku. Firma obecna jest w ponad 120 krajach. W skład grupy wchodzi aż 19 światowych marek. Jedną z najważniejszych jest właśnie L’Oréal Paris, marka francuska, należąca do najlepszych i największych na świecie. Proponuje kobietom i mężczyznom produkty do pielęgnacji urody opracowane dzięki najnowszym osiągnięciom naukowym. Grupa L’Oréal sprzedaje swoje produkty w ponad 120 krajach na świecie, zatrudnia 52 403 współpracowników i posiada 500 marek i 2000 produktów oraz 40 fabryk na świecie w tym jedną w Polsce, pod Pruszkowem.

Testowanie Loreal info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo