Za darmo

Darmowa farba od Dulux [promocja cash back]

Darmowy katalog karta kolorów Dulux

Trwa promocja farb Dulux „Wspomnienie lata” we współpracy ze sklepami PSB Mrówka. Jak otrzymać farbę w bardzo promocyjnej? O tym w dalszej części wpisu.

Farby Dulux to jedne z najpopularniejszych farb na polskim rynku. Czy najlepsze – o tym możecie się przekonać kupując w PSB Mrówka wybrany produkt Dulux i odbierając zwrot 30 PLN za każde wydane 100 PLN (czyli 30%). Poprzednia edycja promocji cash back we współpracy z Obi czy Bricomarche premiowała zakup pierwszej puszki w wysokości 30 PLN.

Akcja promocyjna Dulux „Korzystne malowanie” trwa do 24 września 2022 r. Promocja ma charakter promocji cash back – czyli najpierw należy zakupić promocyjną farbę, a następnie odebrać zwrot na swoje konto bankowe.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Uwaga: Warunkiem udziału w akcji jest zakup dowolnych produktów Dulux za max 600 PLN, a maksymalny zwrot to 180 PLN. Należy zachować paragon i wypełnić formularza na dedykowanej stronie internetowej.

Maksymalna wartość wszystkich darmowych zwrotów to 70 000 PLN. Maksymalna kwota zwrotu to 180 PLN.

O firmie Dulux

Dulux to jeden z największych, a na pewno najbardziej rozpoznawalnych producentów farb na świecie. Działa w ponad 100 krajach. Dulux w swoim asortymencie posiada m.in. farby akrylowe, farby lateksowe, emalie, impregnaty, lakiery i inne produkty służące do koloryzacji ścian oraz elewacji. Sama firma została założona w Wielkiej Brytanii w 1932 roku. Nazwa firmy powstała od akronimu złożonego z początkowych dwóch liter nazwy firmy „Du Point” oraz od łacińskiego słowa „lux” oznaczającego światło. Obecnie właścicielem marki Dulux jest firma AkzoNobel.

Dulux Cash back info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Dzień dobry. Chciałabym skorzystać z promocji Dulux. Dokonałam zakupu, ale nie mogę znaleźć informacji co dalej należy zrobić. Proszę o podpowiedź. Pzdrawiam

    1. @Ewa musisz zarejestrować paragon na stronie promocji. Link znajdziesz w treści naszego wpisu.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo