CashbackZa darmo

Darmowa guma do żucia Hubba Bubba [promocja cash back]

darmowe słodycze - guma hubba bubba

DYSKUSJA

Hubba Bubba wkracza do gry i poleca się do testowania w ramach promocji cash back darmowe słodycze. Kupując ją w promocji można otrzymać pełen zwrot.

Guma Hubba Bubba to popularna marka gumy do żucia, znana głównie ze swojej intensywnej gamy smakowej i charakterystycznego opakowania. Jest znana z tego, że jest miękka i elastyczna, co pozwala na rozwijanie baloników z gumy, co stało się jednym z jej charakterystycznych zastosowań dla dzieci. Hubba Bubba oferuje różnorodne smaki i czasami ma nietypowe, nietrwałe smaki, co sprawia, że jest atrakcyjna dla dzieci i młodzieży.

W ramach promocji cash back można zakupić następujące warianty gumy Hubba Bubba:

  • Hubba Bubba Fancy Fruit
  • Hubba Bubba Strwaberry Blueberry Watermelon
  • Hubba Bubba cola

darmowa guma do żucia hubba bubba

Maksymalny zwrot za zakup gumy to 8 PLN. Pula dostępnych zwrotów to 32 000 PLN czyli aż 4000 sztuk. Promocja trwa do 10 grudnia 2023 r.

słodycze za darmo hubba bubba guma balonowa

Aby wziąć udział w promocji należy zakupić w sklepie Biedronka wybrany wariant gumy do żucia Hubba Bubba i zarejestrować zakup na dedykowanej stronie internetowej. Należy w formularzu podać swoje dane, numer telefonu, adres e-mail, numer konta bankowego oraz dołączyć skan lub zdjęcie dowodu zakupu. Następnie po weryfikacji zwrot zostanie przekazany na wskazany numer rachunku bankowego.

Omnonomnom. Miłego żucia!

O firmie Mars

Firma Mars znana jest głównie z produkcji słodyczy, produktów spożywczych i innowacyjnych rozwiązań dla zwierząt. Firma działa na świecie oferując swoje popularne marki takie jak Mars, Snickers, Twix czy M&M’s, cieszące się uznaniem wśród konsumentów.

Darmowa guma do żucia Hubba Bubba info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
3
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. mimo wgrania paragonu w formacie jpg, małego rozmiaru oraz z nazwą trzyliterową, to nie pozwala wysłać formularza

    1. @Katarzyna przekonwertuj na inny format, najlepiej JPG. Ostatnio miałem w promocji Duck taki problem.

  2. Wyłacz wszystkie dodatki typu adblock , no cokies itd , po za tym lisek ma też autorski wbudowany blocker elementów sledzących , to te z wyłącz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Cashback