Za darmo

Darmowa karma dla kota Cat Chow od Purina

darmowe próbki karmy purina

DYSKUSJA

Purina to marka karmy dla kotów, która bardzo chce zwiększać swoje udziały na rynku. Obecnie Purina zorganizowała akcję, w której można zgarnąć 1 z 1000 zestawów karmy dla swojego kota.

Karma, która można przetestować za darmo to Purina Cat Chow. Akcja przeznaczona jest dla kociarzy, którzy dbają o zdrowie i potrzeby żywieniowe swojego kota. W ramach akcji testowania można otrzymać następujące warianty kociej karmy suchej:

  • karma dla kota Purina Cat Chow 3w1 z indykiem 1.5kg

oraz 12 saszetek mokrej:

  • karma dla kota Purina Cat Chow z Łososiem i Cukinią
  • karma dla kota Purina Cat Chow z Kurczakiem i Bakłażanem
  • karma dla kota Purina Cat Chow z Jagnięciną i Zieloną Fasolką
  • karma dla kota Purina Cat Chow z Kurczakiem i Zieloną Fasolką

Karma Purina Cat Chow w wersji suchej zawiera niezbędne składniki odżywcze m.in. witaminę E, aby wspomagać naturalną odporność kota oraz witaminy z grupy B, aby pomóc kotu efektywnie wykorzystywać energię. Purina deklaruje, że karma nie zawiera sztucznych aromatów, barwników i konserwantów. Natomiast jest starannie przygotowana naturalnymi składnikami (pietruszka, szpinakiem, marchewka, pełnoziarnistymi zbożami, cykoria oraz drożdżami) w smakowitej recepturze, która koty spontanicznie wybierają.

Darmowa karma dla kota Pro Plan Cat od Purina

Każda osoba, która zakwalifikuje się do testowania karmy dla kota Purina Cat Chow otrzyma wybrany wariant karmy suchej i mokrej:

  • 1,5 kg karmy suchej Purina Cat Chow
  • 4saszetek karmy mokrej 85g w 4 rożnych smakach
  • 8 saszetek karmy mokrej 85g w 4 rożnych smakach dla znajomych

Aby wziąć udział w akcji i przetestować ze swoim kotem karmę Purina za darmo należy przejść na dedykowaną stronę internetową, zalogować się oraz wypełnić ankietę profilującą nt. karmy, kota. Należy również odpowiedzieć na pytanie otwarte i opisać swoje relacje z kotem. Pula darmowych zestawów z karmą Purina to 1000 sztuk. Rekrutacja trwa do 6 marca 2024 r.

O firmie Purina

Od ponad 80 lat Purina jest liderem w badaniach naukowych w zakresie żywienia i opieki nad zwierzętami. Purina zatrudnia dietetyków, naukowców, lekarzy wterynarii i behawiorystów, by ci nieustannie szukali nowych sposobów zdrowego karmienia zwierząt. Według producenta, każda karma Purina jest rezultatem wielu badań i osiągnięć w udoskonalaniu jakości, smaku i wartości odżywczych.

Karma dla kota za darmo od Purina info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo