Za darmo

Darmowa karma dla kota od Butchers

darmowe karmy dla zwierząt od butchers

Marka karmy dla zwierząt Butchers rozdaje darmowe puszki karmy dla kotów. Zgłoś się i nakarm kota nową karmą.

Akcja testowania Butchers ma na celu sprawdzenie czy koty pokochają wyrafinowane posiłki Butcher Delicious Dinners.

W ramach testowania można otrzymać zestawy karmy dla kotów Butchers, składające się z następujących wariantów smakowych:

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

  • Butchers Delicious Dinners kawałki z kurczakiem w galaretce 400g
  • Butchers Delicious Dinners kawałki z wołowiną w galaretce 400g

Butcher’s Delicious Dinners to wyrafinowane posiłki trafiające w gusta najbardziej wymagających kotów. Receptury bogate są w mięso i świeże składniki, które każdego dnia dostarczają kotu niezbędnej porcji witamin i minerałów. Według producenta, pełnowartościowa karma do codziennego żywienia dorosłych kotów w formie delikatnych kawałków z mięsa wołowego w sosie skusi nawet największego niejadka. Bogata w świeże mięso i najwyższej jakości składniki receptura, została wzbogacona w najważniejsze dla zdrowia pupila witaminy i minerały oraz taurynę.

Puszka Butchers Delicious Dinners 100 gram kosztuje w sklepie ok. 3,50 PLN.

Aby wziąć udział w testowaniu i otrzymać darmowa karmę Butchers dla swojego kota należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Należy podać swoje imię, nazwisko, imię kota, adres e-ail oraz napisać za co kocha się koty.

Pula darmowych zestawów Butchers z karmą dla kota to 200 sztuk. Rekrutacja do testowania trwa do 8 października 2022 r.

O Butchers

Obecnie marka Butcher’s jest jednym z najpopularniejszych producentów mokrej karmy dla psów w Wielkiej Brytanii. Butchers do produkcji karm używa wyłącznie najwyższej jakości mięs, które pochodzą od lokalnych dostawców. W składzie karm Butcher’s nie znajdzie się nie pożądanych składników takich jak kopyta, dzioby czy wymiona.

Darmowa karma Butchers dla kota info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo