Za darmo

Darmowa karma dla kota Pro Plan Cat od Purina

darmowe próbki karmy purina

DYSKUSJA

Niedawno informowaliśmy o testowaniu karmy dla kotów Purina Cat Chow. Tym razem do rozdania jest aż 1300 zestawów z karmą dla kotów Purina Pro Plan Cat. Jak otrzymać taką karmę za darmo dla swojego kota?

Purina Plan Cat to jeden z czołowych producentów karm dla kotów. Producent zapewnia, że jego karmy to zdrowe żywienie stworzone jedynie z najwyższej jakości produktów, bez dodatku sztucznych aromatów czy konserwantów.

Karmy przeznaczone stworzone zostały dla kotów na każdym etapie życia, spełniają potrzeby żywieniowe zarówno kociąt jak i kotów dorosłych. W ofercie Purina PRO PLAN znajdują się karmy suche oraz karmy mokre w wielu pysznych smakach.

Obecnie trwa rekrutacja ambasadorów marki Purina do testu karmy dla kotów. Do rozdania jest 1300 zestawów z karmą w 3 wariantach, w skład których wchodzą:

  • 15 saszetek karmy mokrej dla kociąt Purina PRO PLAN KITTEN
  • 15 saszetek karmy mokrej dla kotów dorosłych Purina PRO PLAN DELICATE DIGESTION
  • 15 saszetek karmy mokrej dla kotów dorosłych po zabiegu sterylizacji/kastracji Purina PRO PLAN STERILISED
  • 15 saszetek karmy mokrej dla kotów seniorów (od 7. roku życia) po zabiegu sterylizacji/kastracji Purina PRO PLAN STERILISED 7+
  • Karma sucha dla kociąt Purina PRO PLAN KITTEN HEALTHY START 1.5kg
  • Karma sucha dla kotów dorosłych Purina PRO PLAN DELICATE DIGESTION 1.5kg
  • Karma sucha dla kotów dorosłych po zabiegu sterylizacji/kastracji Purina PRO PLAN STERILISED 1.5kg

Darmowa karma dla kota Cat Chow od Purina

Aby wziąć udział w testowaniu należy posiadać konto w serwisie TRND, zalogować się do niego i wypełnić ankietę zgłoszeniową. Należy w niej odpowiedzieć na podstawowe pytania dotyczące posiadanego kota. Następnie spośród wszystkich zgłoszeń zostaną wybrani ambasadorzy marki Purina, którzy będą mieli za zadanie przetestować wspólnie ze swoim kotem otrzymaną karmę oraz zaopiniować dany produkt na wybranych portalach.

Rekrutacja do testowania karm dla kotów Purina trwa do 26 lutego 2024 r.

Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny, a wszelkie koszty udziału pokrywa Purina (łącznie z kosztami wysyłki produktów do testowania).

O firmie Purina

Od ponad 80 lat Purina jest liderem w badaniach naukowych w zakresie żywienia i opieki nad zwierzętami. Purina zatrudnia dietetyków, naukowców, lekarzy wterynarii i behawiorystów, by ci nieustannie szukali nowych sposobów zdrowego karmienia zwierząt. Według producenta, każda karma Purina jest rezultatem wielu badań i osiągnięć w udoskonalaniu jakości, smaku i wartości odżywczych.

Testowanie karmy Purina info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo