Cashback

Darmowa karma dla kotów od PreVital [promocja cash back]

darmowa karma dla kotów prevital

DYSKUSJA

Dawno nie było żadnej okazji dla kociarzy. A ta okazja jest zacna i z pewnością zainteresuje właścicieli kotów (same koty także!). Aktualnie można otrzymać zwrot za zakup karmy PreVital. Poniżej przedstawiamy analizę promocji i jest regulaminu.

Dla każdego odpowiedzialnego właściciela kotów ważne jest, aby ich pupil korzystał z jak najwyższej jakości produktów, które sprostają każdym potrzebom ich czworonogów. Czy karma PreVital spełnia tego rodzaju warunki? Możliwe, że tak. A jeśli jeszcze tego nie wiecie – to jest sposobność by to zweryfikować i sprawdzić. W końcu za zakup można otrzymać pełen zwrot.

Jak zapewnia producent karmy PreVital, ta karma dla kotów to gwarancja pełnoporcjowych i zrównoważonych posiłków dostosowanych do potrzeb każdego kota, niezależnie od wieku. Bogata jest w cenne witaminy i substancje mineralne, zapewnia kompleksowy rozwój, utrzymanie zdrowia, dostarcza energii oraz poprawia samopoczucie kota. W składzi można znaleźć takie składniki jak inulina, która wspomaga trawienie, czy witaminę A dbającą o wzrok. To tylko kilka z elementów, które sprawiają, że karma PreVital to doskonały wybór dla Twojego pupila.

W ramach akcji można zakupić dowolny wariant karmy dla kotów PreVital. Regulamin nie określa gdzie należy dokonać zakupu – jest to dowolny sklep na terenie Polski. Można zakupić kilka produktów marki PreVital.

W ofercie Prevital znajdują się karmy dedykowane dla kociąt, kotów dorosłych i kotów sterylizowanych. W sklepach można znaleźć karmę mokrą i suchą w wielu wariantach smakowych:

  • karma sucha dla kota Prevital
  • karma mokra w kartoniku dla kota Prevital
  • karma w puszkach dla kota Prevital
  • snacki dla kota Prevital
  • saszetki dla kota Prevital

Swoją karmę dla kota zakupiłem akurat w Rossmannie. Na półce był tylko wariant karmy mokrej w kartoniku.

darmowa karma dla kota prevital

Maksymalny zwrot przewidziany w promocji to 15 PLN. Promocja cash back trwa do 27 marca 2024. Pula darmowych zwrotów cash back to 3000 sztuk. Organizator podzielił promocje cash back na 8 tygodniowych etapów po 375 zwrotów w każdym.

Jeśli nie wiecie gdzie można zakupić karmę Prevital to znajdziecie ją z pewnością w marketach Selgros oraz sieci drogerii Rossmann.

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać 15 PLN cash back za zakup karmy dla kota PreVital należy zakupić w dowolnym sklepie wybrany produkt lub produkty tej marki, zachować paragon i zarejestrować go na dedykowanej stronie internetowej . Należy w formularzu podać swoje podstawowe dane, numer rachunku bankowego, telefon oraz adres e-mail. Należy także dołączyć zdjęcie lub skan dowodu zakupu. Po weryfikacji zwrot zostanie przekazany na wskazane konto bankowe.

Uwaga: zdjęcie paragonu musi być niestandardowo wykonane z zakupionymi produktami (na zdjęciu muszą znajdować się zakupione produkty i paragon). Jeśli tak nie będzie – zgłoszenie zostanie odrzucone.

Promocja cash back PreVital info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Cashback