Za darmo

Darmowa karma dla psa Dog Chow od Purina

darmowe próbki karmy purina

Purina rozpoczęła nową rekrutację do projektu testowania karmy dla psów. W ramach kampanii można otrzymać karmę Purina Dog Chow za free.

Karmę, którą można będzie przetestować całkowicie za darmo to Purina Dog Chow. Dog Chow to marka karmy dla psów sprzedawanej i produkowanej przez Nestlé Purina PetCare. Sucha karma dla psów marki jest oferowana na całym świecie, w wielu formułach. Niewątpliwą zaletą karmy jest to w 100% pełnoporcjowa i zbilansowana karma sucha specjalnie dostosowana do potrzeb psa, niezależnie od jego rozmiaru, wieku czy stanu zdrowia. Formuły karmy Dog Chow to połączenie wyselekcjonowanych naturalnych składników oraz naturalnego prebiotyku, który wspomaga zdrowie przewodu pokarmowego. Specjalnie dostosowane wielkości i kształty granulek dodatkowo korzystnie wpływają na zdrowie jamy ustnej.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Pula darmowych zestawów z karmą Purina Dog Chow to 400 sztuk. Wszyscy co zakwalifikują się do etapu testerskiego otrzymają dla swojego psa 2 opakowania karmy Purina Dog Chow. Każde z opakowań jest o gramaturze 2,5 kg.

darmowa karma dla psa purina dog chow

Organizator akcji wymaga od uczestników wypróbowania wspólnie z psem karmy Purina Dog Chow oraz zamieszczenie na swoim Facebooku lub Instagramie ciekawych zdjęć związanych z testowaniem. Należy także podzielić się opinią w wyznaczonych serwisach.

Rekrutacja do testowania trwa do 15 października 2021 r.

Aby wziąć udział w akcji i otrzymać darmową karmę dla psa należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz / ankietę zgłoszeniową. Należy odpowiedzieć na pytania dotyczące psa i podawanej karmy. Na tej podstawie zostaną wybrani testerzy, którzy otrzymają 5 kg karmy za darmo.

Testowanie karmy Purina info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo