Za darmo

Darmowa karta debetowa od mBank

bonus od mbank

DYSKUSJA

mBank słynie z niskich opłat, a nawet i przy pewnych warunkach z darmowych kont i kart płatniczych. Co jakiś czas też wspiera różne inicjatywy i przy okazji oferuje ciekawe promocje, w których można zgarnąć nie tylko darmowe gadżety, ale także i karty płatnicze.

29. Pol’and’Rock Festival to około 70 godzin relacji z najciekawszych koncertów i rozmowy z inspirującymi gośćmi w ramach Akademii Sztuk Przepięknych, której mecenasem jest mBank. W tym roku posłuchać będzie można m.in. braci Sekielskich, Andrzeja Mleczko, Ewy Ewart, Janusza Gajosa czy Majki Jeżowskiej.

Jakiś czas temu można było odebrać darmową książkę dla dzieci by te z większą satysfakcją uczyły się matematyki. Niedawno można było też zamówić darmową opaskę zbliżeniową (wodoodporną) Mastercard (tak szybko się rozeszły, że nie zdążyliśmy opisać okazji) czy naklejka NFC na telefon za darmo. Tym razem z okazji wspierania WOŚP można odebrać darmową kartę debetową. Sama impreza i zbiórka pieniędzy na WOŚP rozpoczyna się 3 sierpnia 2023 r.

Łączna pula promocyjnych kart z wizerunkiem festiwalu Poland Rock to 20 000 sztuk. W poprzednich latach karty rozeszły się bardzo szybko, więc jeśli posiadacie konto w mBanku warto rozważyć zamówienie dodatkowej karty MasterCard.

Karta wydawana jest za darmo. Wysyłka również jest za free. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że jest to raczej cebula dla osób, które aktywnie korzystają ze swojego konta. Jeżeli nie zrobimy ani jednej transakcji w miesiącu żadną z naszych kart to zapłacimy za nią 7 PLN.

Karta uprawnia do darmowych wypłat m.in. 100 PLN z bankomatów mBank, Planet Cash, Santander Bank Polska S.A. i Euronet oraz wpłat we wpłatomatach w placówkach mBanku oraz sieci Planet Cash i Cashline. Co ważne – nową kartą można płacić bezprzewodowo telefonem, kupować bilet w kasie Cinema City 10% taniej i płacić za granicą bez prowizji za przewalutowanie z usługą wielowalutową.

Aby skorzystać z darmowej karty debetowej mBank nalezy złożyć nowy wniosek o otwarcie rachunku osobistego wraz z opcją zamówienia karty debetowej za pośrednictwem strony internetowej mBanku. Jeśli jest się klientem mBanku zaloguj się do serwisu transakcyjnego, wybierz zakładkę Moje finanse > Karty > Zamów nową kartę.

Na czas pisania wpisu (22 stycznia 2024) jest jeszcze ponad 2500 kart promocyjnych w puli. Promocja mBank trwa do wyczerpania zapasów.

Karta mBank za darmo

Darmowa karta Nowe Horyzonty 2023 od mBank [ZAKOŃCZONE]

Trwa również bliźniacza akcja – tym razem związana z festiawalem Nowe Horyzonty 2023. Sam festiwal trwa od 20 lipca 2023 do 30 lipca 2023 we Wrocławiu. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń filmowych w Polsce, które odbywa się od 2006 roku. Do programu festiawalu trafiają filmy sprowadzone prosto ze światowych festiwali (Cannes, Wenecji czy Berlina), odważne propozycje debiutantów, dzieła mistrzyń i mistrzów oraz retrospektywy (niesłusznie) zapomnianych lub mało znanych w naszym kraju klasyków. W tym roku Nowe Horyzonty przyjrzą się twórczości m.in. Alice Diop i Alaina Robbe-Grilleta (Francja), Wang Binga (Chiny) oraz legendarnego Satyajita Raya (Indie).

Darmowe karty mBank z logo Nowe Horyzonty można zamawiać w promocji do 30 września 2023 r.

Karta mBank za darmo

Darmowa karta Great September 2023 od mBank [ZAKOŃCZONE]

Trwa wielkie odliczanie do jednego z ciekawszych wydarzeń w naszym mieście. Już we wrześniu odbędzie się druga edycja Great September. Podczas 3-dniowego festiwalu zobaczymy ponad stu artystów. Tymczasem w ramach promocji festiawalu klienci mBanku mogą zamówić darmową kartę debetową w specjalnym personalizowanym wzorze Great September.

Wydanie karty jest bezpłatne. Opłat standardowo unika się jeśli dany klient mBanku zrobi w ciągu miesiąca zakupy na łączną kwotę minimum 350 PLN.Uwaga: Kartę może zamówić dotychczasowy klient. Nowi klienci mBank mogą skorzystać z promocji dla nowych i otrzymać dodatkowo 250 PLN bonusu za założenie konta i zasilenie go min. 1000 PLN oraz wykonanie min. 5 transakcji. Więcej informacji tutaj.

Darmowa karta płatnicza WOŚP od mBank

Wkrótce startuje 32 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji po raz kolejny WOŚP wspólnie z mBankiem wydali specjalną edycje karty płatniczej, którą można zamówić tradycyjnie za darmo (należy być klientem mBank).

mBank, od chwili, gdy stał się kluczowym partnerem fundacji WOŚP, corocznie wprowadza karty o unikalnej grafice, nawiązującej do spektakularnego finału. Co interesujące, w bieżącym roku zdecydowano się ograniczyć liczbę wydanych kart plastikowych do 40 tysięcy (w poprzednim roku było ich 50 tysięcy).

Kartę upamiętniającą 32 finał WOŚP można również zamówić w wersji mobilnej, całkowicie pozbawionej plastiku. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest dokonywanie płatności przy użyciu karty po dodaniu jej do cyfrowego portfela. Karty mBanku współpracują z Apple Wallet (Apple Pay) czy Google Wallet (Google Pay), to także Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatchpay i Xiaomi pay.

Aby skorzystać z darmowej karty debetowej mBank nalezy złożyć nowy wniosek o otwarcie rachunku osobistego wraz z opcją zamówienia karty debetowej za pośrednictwem strony internetowej mBanku. Jeśli jest się klientem mBanku zaloguj się do serwisu transakcyjnego, wybierz zakładkę Moje finanse > Karty > Zamów nową kartę.

Z okazji 32 finału WOŚP mBank przygotował aż 40 000 darmowych kart płatniczych.

darmowa karta visa mbank wosp

Karta z okazji 32 Finału WOŚP wydawana jest bezpłatnie. Nie płaci się także za jej używanie pod warunkiem, że suma wszystkich transakcji kartami przypisanymi do rachunku mBank będzie na kwotę 350 PLN (nie ważne czy to karta WOŚP czy inna).

Promocja kończy się w sobota 29 czerwca, 2024 .

Karta mBank za darmo info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo