Za darmo

Darmowa karta eSim z internetem 1GB Eskimo do 63 krajów

darmowa karta esim od eskimo

DYSKUSJA

Trwa okres wakacyjny. Okres ten to wiele wyjazdów, w tym tych zagranicznych. Gdy większość osób posiada swojego smartfona, dostęp do Internetu, także za granicą to już praktycznie konieczność.

Jednną z opcji na tańsze korzystanie z internetu podczas zagranicznego wyjazdu to chociażby zakup lokalnej karty sim. Niestety nie zawsze jest to możliwe – chociażby ze względu na to, że w niektórych krajach należy rejestrować każdą nową kartę SIM. Dodatkowo trzeba zrobić wcześniej rozeznanie gdzie i jaki plan komórkowy wybrać.

Rozwiązaniem w takiej sytuacji może być zakup karty u dostawcy, który zapewnia dostęp do internetu w najpopularniejszych destynacjach na Świecie. Jednym z nich jest operator Eskimo, który umożliwia dostęp do internetu także poza Unią Europejską.

Obecnie w swojej najnowszej promocji oferuje 1 GB internetu dostępnego na darmowej karcie eSIM gotowej w kilka minut do instalacji w większości nowych smartfonów obsługujących tę technologie.

Zobacz także: Darmowy internet z kartę eSim od T-mobile

Internet Eskimo dostępny jest w takich lokalizacjach / krajach jak: Armenia, Australia, Bangladesz, Belgia, Brunei, Bułgaria, Kambodża, Kanada, Chiny, Dania, Estonia, Wyspy Owcze, Finlandia, Francja, Gruzja, Niemcy, Grecja, Guernsey, Hawaje, Hongkong, Indie, Indonezja, Irlandia, Wyspa Man, Izrael, Włochy, Japonia, Jersey, Kazachstan, Kirgistan, Kuwejt, Wielka Brytania, Laos, Łotwa, Litwa, Makau, Malezja, Meksyk, Czarnogóra, Myanmar, Nepal, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Austria, Pakistan, Filipiny, Rosja, Korea Południowa, Hiszpania, Sri Lanka, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan, Tadżykistan, Tajlandia, Turcja, Ukraina, Węgry, Uzbekistan, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Stany Zjednoczone, Wietnam.

Aby otrzymać darmową kartę eSIM z 1GB darmowego internetu na całym świecie należy przejść do sklepu Apple Store lub Google Play i pobrać aplikacje Eskimo. Następnie należy zarejestrować nowe konto potwierdzając swój numer telefonu przepisując kod z SMS lub wiadomości Whatsup. Podczas rejestracji należy podać kod PIOTR34061 (bez tego kodu nie zostanie przyznany limit 1GB transferu internetu za darmo).

Jak odebrać darmową kartę eSIM Eskimo?

1. Przejdź na stronę Eskimo lub pobierz aplikacje Eskimo bezpośrednio ze sklepu Play lub Apple Store.

2. Zweryfikuj numer telefonu przez Whatsup lub SMS.

3. Zarejestruj nowe konto. Podczas rejestracji podaj kod PIOTR34061 aby otrzymać 1GB internetu. W formularzu podaj też swoje dane jak imię, nazwisko, e-mail oraz datę urodzin.

4. Zainstaluj kartę eSim w swoim telefonie.

Jak zainstalować kartę eSIM w telefonie?

Proces instalacji karty eSIM w telefonie może nieco się różnić w zależności od modelu telefonu oraz operatora sieci komórkowej. Oto ogólny przewodnik, który może Ci pomóc:

1. Upewnij się, że telefon obsługuje technologię eSIM i że operator sieci komórkowej oferuje tę usługę.

2. Pobierz profil eSIM. Aby to zrobić skontaktuj się z Twoim operatorem telefonicznym, aby pobrać profil eSIM. Operator dostarczy Ci odpowiednie informacje i kod aktywacyjny. Niektórzy operatorzy udostępniają kod QR który można zeskanować.

3. Otwórz ustawienia telefonu i przejdź do ustawień swojego telefonu.

darmowe próbki bebilon dla dzieci

4. Wybierz opcję Sieć i Internet lub Połączenia. W zależności od systemu operacyjnego telefonu, opcja ta może mieć różne nazwy.

5. Wybierz opcję eSIM, znajdź i wybierz opcję związane z eSIM lub dodawaniem nowego profilu eSIM.

6. Dodaj nowy profil eSIM wprowadzając informacje, które otrzymałeś od operatora, takie jak kod aktywacyjny, numer eSIM itp. Możesz także nadać profilowi nazwę, aby łatwiej go odróżnić, jeśli będziesz korzystać z kilku profili eSIM.

7. Zakończ instalację. Może to potrwać kilka minut. Potwierdzając aktywację po zakończeniu instalacji operator może poprosić o potwierdzenie aktywacji profilu eSIM. Może to wymagać podania kodu potwierdzającego lub innych informacji.

8. Na sam koniec zrestartuj telefon, aby upewnić się, że zmiany zostały prawidłowo zastosowane.

Darmowa karta eSIM info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo