Za darmo

Darmowa karta kolorów od Dulux

Darmowy katalog karta kolorów Dulux

Budujesz, remontujesz, urządzasz? Tak brzmi jedno z haseł reklamowych popularnego marketu budowlanego. Jeśli odpowiedziałeś chociaż na jedno pytanie twierdząco, z pewnością spodoba się Tobie możliwość zamówienia darmowej karty kolorów Dulux.

Karta kolorów to nic innego jak 80 stronicowa broszura – katalog, który podpowiada jaką farbę do danego pomieszczenia wybrać, jak komponować i zestawiać kolory. Zawiera próbki przykładowych odcieni, które zostały wydrukowane z najwyższą jakością, by odwzorować kolory oferowanych farb. Katalog pozwala bez bólu przebrnąć przez ponad 900 dostępnych w ofercie Dulux barw, kolorów i odcieni.

Karta kolorów zawiera także darmowe inspiracje, porady i przykłady aranżacji wnętrz. Pokazuje również najnowsze trendy przygotowane przez zespół ekspertów Dulux we współpracy z architektami wnętrz.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Katalog można zamówić za darmo na dedykowanej stronie (link publikujemy na dole wpisu). Wystarczy wypełnić krótki formularz i zaakceptować regulamin. Za wysyłkę nie zapłacimy ani grosza, a sam katalog powinien dotrzeć na podany w formularzu adres w ciągu 1 – 2 tygodni.

O firmie Dulux

Dulux to jeden z największych, a na pewno najbardziej rozpoznawalnych producentów farb na świecie. Działa w ponad 100 krajach. Dulux w swoim asortymencie posiada m.in. farby akrylowe, farby lateksowe, emalie, impregnaty, lakiery i inne produkty służące do koloryzacji ścian oraz elewacji. Sama firma została założona w Wielkiej Brytanii w 1932 roku. Nazwa firmy powstała od akronimu złożonego z początkowych dwóch liter nazwy firmy „Du Point” oraz od łacińskiego słowa „lux” oznaczającego światło. Obecnie właścicielem marki Dulux jest firma AkzoNobel.

Zamów kartę kolorów za darmo info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

4 Komentarze

  1. Potrzebuje wybrać farbę do dziecka pokoju

  2. Potrzebuję wybrać kolor do dziecka pokoju

  3. Witam zamawiałam uwas Katalog dwukrotnie i żaden nie dotarł.
    Czy został jakiś wysłany?
    Pozdrawiam

    1. a skąd mają niby tu wiedzieć? koleś takie sprawy kieruj bezpośrednio do ich a nie tu…

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo