PromocjeZa darmo

Darmowa karta płatnicza prepaid MasterCard od Alior Bank

darmowe gadżety polskiej reprezentacji - karta kibica

Trwa promocja Alior Banku oraz PZPN, w której można otrzymać kartę płatniczą przepłaconą MasterCard z paypass z wbudowaną kartą kibica polskiej reprezentacji w Piłce Nożnej.

To najnowsze rozwiązanie PZPN, które łączy środek płatniczy oraz kartę kibica jednocześnie. Karta MasterCard jest jednocześnie identyfikatorem.

Oprócz oczywistych zalet posiadacz takie karty otrzymuje zniżki w Sklepie Kibica i udział w programie lojalnościowym i zapewnia promocyjną ofertę produktów bankowych.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

darmowa karta płatnicza mastercard paypass prepaid z karta kibica polskiej reprezentacji

Do złożenia wniosku o Kartę Kibica, niezbędne jest posiadanie konta na portalu Łączy Nas Piłka. Aby złozyć wniosek o Kartę Kibica, jeśli jesteś już zarejestrowany na portalu Łączy Nas Piłka wystarczy się zalogować podając adres e-mail oraz hasło. Jeśli nie posiada się konta na portalu Łączy Nas Piłka należy wybrać opcję „Załóż profil kibica”. Do składania wniosku należy przygotować dowód osobisty, zdjęcie (w formacie JPG) oraz numer swojego konta bankowego.

Zamówioną w ten sposób kartę za darmo, otrzymuje się przesyłką pocztową na adres wskazany we wniosku. Kartę należy autoryzować przelewem 1 PLN z własnego konta. Nieco łatwiej z wszelkimi procedurami zamówienia karty płatniczej MasterCard mają klienci Alior Banku.

Zgodnie z regulaminem Karty Kibica wybrane opłaty za korzystanie z karty MasterCard wyglądają następująco:

  • Otwarcie Rachunku Karty Kibica 0 PLN
  • Prowadzenie Rachunku Karty Kibica 0 PLN
  • Wydanie karty 0 PLN
  • Użytkowanie karty 0 PLN
  • Wypłata gotówki w bankomacie 5 PLN
  • Wpłata gotówki na rachunek karty własny w Oddziale/ Placówce Partnerskiej (Agencji) 0 PLN
  • Wpłata gotówki na rachunek obcy prowadzony w Banku w Oddziale/ Placówce Partnerskiej (Agencji) 0 PLN
  • Wpłata gotówki we wpłatomacie 0,6%

O PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej to ogólnokrajowe stowarzyszenie sportowe. Jest członkiem FIFA od 1923 roku i UEFA od 1955 roku. Organizacja skupia się na m.in. szkoleniu dzieci i młodzieży, organizacji i nadzorze nad 9 ligami rozgrywkowym, organizacji meczy reprezentacji polski, organizacji klubu kibica, karnetów i sprzedaż wejściówek.

Darmowa karta kibica MasterCard info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Filozof

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje