Za darmo

Darmowa karta SIM od Lycamobile

lycamobile darmowa karta sim

DYSKUSJA

Trwa akcja promocyjna Lycamobile, w której można otrzymać od tego operatora komórkowego darmową kartę SIM.

Zamawiając darmową kartę SIM Lycamobile można otrzymać także dodatkowe bonusy 10% oraz dodatkowe gigabajty na internet przy doładowaniu konta. Aby otrzymać bonus należy doładować konto za minimum 10 PLN.

Obecne stawki w Lyca Mobile to:

 • Polska Telefony stacjonarne 29gr/min
 • Telefony komórkowe (Lyca Mobile) 19gr/min
 • Telefony komórkowe (inni operatorzy) 39gr/min
 • SMS (Lyca Mobile) 19gr/SMS
 • SMS (inni operatorzy) 25gr/SMS
 • Internet 25gr/MB

Podczas składania zamówienia można wybrać do 3 kart SIM oraz wartość doładowania (aby zamówić darmowy starter Lyca Mobile wymagane jest zamówienie przynajmniej z 5 PLN kwotą doładowania). Poniżej przedstawiamy sposób, w którym można usunąć opłatę 5 PLN (za doładowanie).

darmowy starter lyca mobile free

Jak zamówić samą kartę Lyca za darmo?

Należy przejść na dedykowaną stronę internetową, kliknąć opcję „zamów kartę bez pakietu”m podać liczbę starterów które chce się otrzymać oraz podać dane do wysyłki. W ciągu 1-2 tygodni startery zostaną dostarczone za darmo na wskazany adres (przesyłka gratis).

Na stronie głównej należy wybrać u dołu strony wybrać przycisk „Zamów kartę + doładowanie” (Topup = w j. ang. oznacza doładowanie). Przy pozycji „topup” można kliknąć przycisk X, wówczas kwota 5 PLN zostanie usunięta i będzie można zamówić tylko sama kartę za darmo.

lyca darmowa karta sim

O Lycamobile

Lycamobile to wirtualny operator prepaid oferujący krajowe i międzynarodowe rozmowy w dość niskich cenach. Korzystając z sieci komórkowej Lycamobile można dzwonić do swoich bliskich w Europie, Afryce, Australii i Ameryce w atrakcyjnych zniżkach. Lycamobile słynie z tego, że jest to największy na świecie operator tanich międzynarodowych i krajowych połączeń telefonii komórkowej. Operator działa od 2006 roku i 2014 roku posiadał ponad 30 milionów klientów. W Polsce operator komórkowy działa od 2011 roku. Obecnie najtańsza stawka za połączenie międzynarodowe w Lycamobile na telefony stacjonarne i do innej sieci to 6 gr / min. Wysyłka wiadomości SMS koszt 29 gr. Rozmowy pomiędzy użytkownikami Lycombile są bezpłatne.

Darmowy zestaw startowy info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

4 Komentarze

 1. Z tymi rejestracjami teraz narozrabiali w PL
  na szczescie sa firmy co rejestrują zdalnie karty – ja już 4 zarejestrowałam :)

 2. Trzeba podawać numer karty płatniczej i takie tam inne – bez sensu totalnie =)

  1. Trochę tak, bo płatność i tak za 0 PLN. Prawdopodobnie chcą dopisać do konta kartę aby w przyszłości ktoś mógł sobie doładować saldo. Ale to taka intencjonalna nadgorliwość i chęć odfiltrowania tych którzy zamawiają coś czego nie potrzebują.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo