Za darmo

Darmowa karta SIM od Lycamobile

lycamobile darmowa karta sim

Trwa akcja promocyjna Lycamobile, w której można otrzymać od tego operatora komórkowego darmową kartę SIM.

Zamawiając darmową kartę SIM Lycamobile można otrzymać także dodatkowe bonusy 10% oraz dodatkowe gigabajty na internet przy doładowaniu konta. Aby otrzymać bonus należy doładować konto za minimum 10 PLN.

Obecne stawki w Lyca Mobile to:

darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

  • Polska Telefony stacjonarne 29gr/min
  • Telefony komórkowe (Lyca Mobile) 19gr/min
  • Telefony komórkowe (inni operatorzy) 39gr/min
  • SMS (Lyca Mobile) 19gr/SMS
  • SMS (inni operatorzy) 25gr/SMS
  • Internet 25gr/MB

Podczas składania zamówienia można wybrać do 3 kart SIM oraz wartość doładowania (aby zamówić darmowy starter Lyca Mobile wymagane jest zamówienie przynajmniej z 5 PLN kwotą doładowania). Poniżej przedstawiamy sposób, w którym można usunąć opłatę 5 PLN (za doładowanie).

Jak zamówić samą kartę Lyca za darmo?

Należy przejść na dedykowaną stronę internetową, podać liczbę starterów które chce się otrzymać oraz podać dane do wysyłki. W ciągu 1-2 tygodni startery zostaną dostarczone za darmo na wskazany adres (przesyłka gratis). Na stronie głównej należy wybrać u dołu strony wybrać przycisk „Zamów kartę + doładowanie” (Topup = w j. ang. oznacza doładowanie). Przy pozycji „topup” można kliknąć przycisk X, wówczas kwota 5 PLN zostanie usunięta i będzie można zamówić tylko sama kartę za darmo.

lyca darmowa karta sim

O Lycamobile

Lycamobile to wirtualny operator prepaid oferujący krajowe i międzynarodowe rozmowy w dość niskich cenach. Korzystając z sieci komórkowej Lycamobile można dzwonić do swoich bliskich w Europie, Afryce, Australii i Ameryce w atrakcyjnych zniżkach. Lycamobile słynie z tego, że jest to największy na świecie operator tanich międzynarodowych i krajowych połączeń telefonii komórkowej. Operator działa od 2006 roku i 2014 roku posiadał ponad 30 milionów klientów. W Polsce operator komórkowy działa od 2011 roku. Obecnie najtańsza stawka za połączenie międzynarodowe w Lycamobile na telefony stacjonarne i do innej sieci to 6 gr / min. Wysyłka wiadomości SMS koszt 29 gr. Rozmowy pomiędzy użytkownikami Lycombile są bezpłatne.

Darmowy zestaw startowy info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Z tymi rejestracjami teraz narozrabiali w PL
    na szczescie sa firmy co rejestrują zdalnie karty – ja już 4 zarejestrowałam :)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo