Za darmo

Darmowa karta wirtualna od mBank

bonus od mbank

mBank rozdawał już karty debetowe, opaski, naklejki NFC oraz książki za darmo. Tym razem dzięki aktualnej okazji można odebrać darmową kartę wirtualną.

Wirtualna karta płatnicza to stosunkowo świeży trend w świecie finansów, który zdobywa popularność między innymi ze względu na wygodę użytkowania. Wirtualna karta to nic innego jak normalna karta płatnicza, która posiada swój numer. Można jej używać tak jak normalnej karty płatniczej np. do bezpiecznych zakupów w sklepach internetowych.

Ze względu na brak fizycznej formy, karta wirtualna służy przede wszystkim do bezpiecznych płatności w internecie. Proces płatności taką kartą przebiega w następujący sposób – aby zapłacić nią w internecie, wystarczy wprowadzić jej dane i potwierdzić kodem CVV/CVC. Jedną z wad posiadania karty wirtualnej jest to, że nie można jej podpiąć do Google Pay, gdyż z zasady nie posiada ona funkcji płatności zbliżeniowej.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Wyrobienie samej karty jest dość proste. Oferuje ją wiele banków, w tym opisywany na naszych łamach Revolut czy Twisto. Teraz z tej funkcji można skorzystać zupełnie za darmo w mBanku.

Najważniejsze parametry karty wirtualnej od mBank:

  • wydanie karty: 0 PLN
  • miesięczna opłata: 0 PLN
  • maksymalna kwota doładowania: 10 000 PLN

Aby założyć wirtualną kartę mBank za darmo należy być klientem tego banku i zalogować się do swojego konta internetowego lub aplikacji. Należy wejść do sekcji kart i zamówić kartę wirtualną. eKarta wirtualna jest dostępna w Twojej aplikacji mobilnej od razu po wydaniu. eKarta wirtualna po wydaniu jest już aktywna, możesz korzystać z niej od razu załadowaniu dowolną kwotą.

Promocja trwa do odwołania.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo