PromocjeZa darmo

Darmowa kaszetka od Bonduelle [promocja cash back]

darmowe warzywa od Bonduelle

DYSKUSJA

Przebojowe warzywa Bonduelle… Bonduelle wystartowało z dość niestandardową promocją cash back, w której można otrzymać zwrot za zakup wybranych produktów tej marki.

Promocja ma charakter „satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy”. Dlatego też nie jest dedykowana do wszystkich konsumentów, a tylko tych niezadowolonych.

W promocji Bonduelle biorą następujące warianty produktów:

  • Kaszetka Bonduelle z burakiem 2×80 g.
  • Kaszetka Bonduelle z soczewicą 2×80 g.
  • Kaszetka Bonduelle z cukinią 2×80 g.
  • Kaszetka Bonduelle z borowikiem 2×80 g.

Kaszetka to najnowszy produkt Bonduelle Polska. Kaszetki Bonduelle to pierwsza linia produktów, dzięki którym marka Bonduelle ze świata warzywnego wkracza w szerszy świat roślinny. Według producenta to idealne połączenie kaszy i warzyw – dania warzywne, które dzięki dodatkowi kaszy są sycące. Flagowe produkty to Kaszetka z borowikiem oraz Kaszetka z soczewicą.

Maksymalna pula zwrotów to 350 sztuk. 1 opakowanie kaszetki w sklepie to ok. 10 PLN. Swoje zakupy produktów Bonduelle można zgłaszać do 31 grudnia 2020 r.

Aby wziąć udział w promocji należy przejść na dedykowaną stronę promocji i zarejestrować swój zakup. Należy podać swoje dane adresowe, imię i nazwisko, numer telefonu, numer konta, skan paragonu oraz uzasadnienie, dlaczego nie jest się zadowolonym z zakupu. Po akceptacji zgłoszenia na zwrot trzeba będzie poczekać maksymalnie do 15 stycznia 2021 r.

O Bonduelle

Bonduelle to przedsiębiorstwo przetwórstwa warzyw powstałe w północnej Francji w roku 1853. Grupa prowadzi swoją działalność w 40 zakładach przemysłowych zlokalizowanych na całym świecie, a marka Bonduelle obecna jest w 80 krajach. Od lipca 1992 firma prowadzi działalność także w Polsce. Firma głównie zajmuje się produkcją konserwowych, mrożonych i świeżych warzyw.

Kaszetka za free info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. To jest niedostępny

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje