Za darmo

Darmowa kawa i ciastko za wypełnienie ankiety od Ikea

darmowy obiad kawa ikea

DYSKUSJA

Ikea w całej Polsce rozpoczęła akcję z ankietami. Dzięki uczestnictwu w niej można zgarnąć kupon na darmowe ciastko i kawę do wykorzystania w ikeowej restauracji.

Celem akcji Ikea jest lepsze poznanie klientów oraz ich nawyków zakupowych. Ma to przede wszystkim lepiej zrozumieć preferencje klientów. Dzięki temu Ikea może lepiej dostosować ofertę produktową i promocje do konkretnych grup klientów. W końcu sklepy, które dobrze rozumieją swoich klientów i oferują produkty dostosowane do ich potrzeb, mają większą szansę na zwiększenie sprzedaży. Klienci są bardziej skłonni wracać do sklepów, które oferują im to, czego potrzebują.

Zrozumienie nawyków zakupowych może także pomóc Ikea w badaniu rynku i analizie konkurencji. Pozwala to na lepsze dostosowanie strategii marketingowej, obsługi klienta do wymagań rynku.

Ankieterów Ikea można spotkać przed wejściem do sklepu. Wypełnienie samej ankiety zajmuje około 10 minut. Za poświęcony czas na koniec ankiety otrzymuje się kupon na darmową kawę i ciastko do wykorzystania w restauracji Ikea (kupon obniża cenę zestawu do 1 PLN).

Zobacz także: wypij herbatę lub kawę w Ikea za 1 PLN z kartą Ikea Family.

darmowy kupon na kawę i ciastko w ikea

Z informacji, które uzyskaliśmy akcja jest ogólnopolska, więc podczas odwiedzin Ikea warto rozglądać się za potencjalnymi ankieterami zatrudnionymi przez tę sieć.

Ankieterzy Ikea działać będą przed sklepami do 24 września 2023 r.

O Ikea

Ikea to międzynarodowa sieć sklepów oferujących szeroki asortyment mebli, artykułów do wyposażenia wnętrz i akcesoriów domowych. Firma została założona w Szwecji w 1943 roku przez Ingvara Kamprada. Ikea słynie z innowacyjnego podejścia do projektowania i produkcji mebli, które są funkcjonalne, stylowe i dostępne w przystępnych cenach. Charakterystyczną cechą Ikei jest także samodzielne montowanie zakupionych produktów przez klientów, co pozwala na obniżenie kosztów i ułatwia transport. Firma promuje zrównoważone podejście do biznesu, angażując się w działania na rzecz ekologii i społeczności lokalnych. Dzięki swojej globalnej obecności, Ikea stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych brandów w branży wyposażenia wnętrz.

Restauracja Ikea info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
1
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo