Za darmo

Darmowa kawa i gadżet komin od Shell

promocje i darmowe gadżety na shell

DYSKUSJA

Shell dla swoich klubowiczów prowadzi akcję, w której można odebrać na stacji darmową kawę. Jest to świetna okazja dla wszystkich wielbicieli… darmowej kawy.

Promocja z gratisową kawą adresowana jest tylko i wyłącznie dla kierowców podróżujących autostradą AmberOne A1. Na tej trasie znajdują się stacje biorące udział w akcji:

  • Mop Olsze Wschód autostrada A1
  • Mop Olsze Zachód autostrada A1
  • Elbląg – S7 kierunek Warszawa
  • Ostróda – S7 kierunek Gdańsk
Zobacz także: Jeśli nie posiadacie jeszcze swojej karty ClubSmart, to w łatwy sposób możecie ją założyć przez internet. A przy okazji jako nowy członek klubu otrzymać dodatkowe korzyści. Warto skorzystać z naszego poradnika.

Aby wziąć udział w akcji należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić quiz. Aby móc odebrać nagrodę należy zdobyć 10 szacunów – czyli 10 prawidłowych odpowiedzi na pytania w Quizie. Wynik należy udostępnić na Facebooku z hasztagiem #zdobądźszacun. Następnie aplikacja wygeneruje potwierdzenie, dzięki któremu można na wybranych stacjach odebrać darmowy gadżet komin oraz darmową kawę.

Dla leniwych odpowiedzi do quizu: C, C, B, A, A, A, A, B, B, A .

Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów na wybranych stacjach Shell. Promocja nie łączy się z innymi promocjami z wyłączeniem promocji paliwowych.

O stacjach Shell

Shell to globalna i jednocześnie największa firma energetyczna i petrochemiczna, która zatrudnia około 92 tysięcy pracowników w ponad 70 krajach. Początek firmy datuje się na 1890, kiedy to wspierany przez króla holenderskiego – Wilhelma II Royal Dutch Petroleum Company zbudował swoją pierwszą platformę wydobywczą na Sumatrze. Shell działa w Polsce od 1992 roku i posiada obecnie ponad 400 stacji benzynowych, a znakiem charakterystycznym firmy jest stylizowana muszla małża.

Darmowa kawa i gadżety od Shell info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo