Za darmo

Darmowa kawa i herbata od Ikea

darmowy obiad kawa ikea

DYSKUSJA

Sklepy Ikea znają chyba wszystkie dzieci, nie mówiąc już o dorosłych. Można tam kupić niemal wszystko co dusza zapragnie do dekoracji mieszkania i domu. Chodząc i przebierając w setkach produktów można się całkiem zmęczyć. Z pomocą przychodzi tu trwająca nieprzerwanie od wielu lat akcja sieci sklepów Ikea.

Wszyscy, którzy legitymują się kartą lojalnościową Ikea Family i odwiedzą od poniedziałku do piątku jeden ze sklepów Ikea, mogą liczyć na darmową filiżankę kawy lub herbaty. Po kolejkach do automatu wnioskuję, że niektórzy pożądają jej tak samo jak ołówka z Ikei (sic!).

Na stronie Ikea można przeczytać:

„Z kartą IKEA Family w Restauracji IKEA możesz delektować się organiczną kawą z certyfikatem UTZ i herbatą z certyfikatem Rainforest Alliance za 1 zł – przez cały tydzień! Dodatkowo, od poniedziałku do piątku w menu zawsze mamy jedno danie w specjalnej cenie dla Klubowiczów IKEA Family.”

Sklepy Ikea znajdują się w największych miastach na terenie całej Polski. Między innymi w Poznaniu, Bydgoszczy, Wrocławiu, Katowicach, Warszawie, Łodzi i Krakowie.

Śniadanie mistrzów z Ikea za 1 PLN

Warto sprawdzać regularne promocje w Ikea. Najczęściej publikowane są one na Facebooku lub w klubie Ikea Family. Niedawno Ikea ogłosiła, że od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-10:30 można zjeść w bufecie śniadanie prawie za darmo, bo za przysłowiową złotówkę. Promocyjne śniadanie składa się z:

 • chrupiąca bułka,
 • ser, delikatna szynka,
 • ciepła parówka,
 • jajko,
 • masło.

śniadanie w ikea za 1 pln

Jak otrzymać kartę Ikea Family?

Aby przystąpić do programu Ikea Family wystarczy wypełnić formularz na specjalnej stronie poświęconej klubowi, podać swoje dane adresowe i lokalizację najbliższego sklepu. Formularz wymaga również określenie swoich preferencji tj. podanie czy planujemy w domu jakichś remont.

Po potwierdzeniu rejestracji można odebrać plastikową kartę za darmo w jednym z kiosków na terenie sklepu. Można również zainstalować w telefonie aplikację, w której po wprowadzeniu numeru karty otrzymujemy status pełnoprawnego członka społeczności Ikea Family.

Smacznego!

Darmowa kawa i herbata w Ikea info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

6 Komentarze

 1. bardzo lubię herbatę

 2. kawa i herbata w polskiej Ikea już nie są darmowe

  1. @Konrad no dobra. Oferta chyba została zmodyfikowana. Na stronie Ikea Family chwalą się teraz, że za 1 PLN można dostać herbatę lub kawę. Bodaj to jest wielka dolewka, więc pić można ile się chce.

 3. Po pandemii kawa/herbata jest w cenie 3,5zł. dostaje się tylko raz. Pani stoi przy automacie sama wybiera i podaje, zaznacza na paragonie.

  1. @Radek może po wszystkim wrócą do starych praktyk. Pewnie to kwestia dopilnowania higieny.

 4. […] także: z kartą Ikea Family darmowa kawa lub herbata podczas […]

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo