Za darmo

Darmowa kawa od Green Caffe Nero

kawa gratis od green caffe nero

DYSKUSJA

Jakiś czas temu Green Cafe Nero postanowiło ułatwić dołączanie do swojego programu lojalnościowego i wprowadziło aplikację, w której można zbierać pieczątki i płacić za zamówione kawy. Obecnie prezentujemy 2 sposoby na zdobycie darmowej kawy od Green Caffe Nero.

Green Caffe Nero to jedna z popularnych sieci kawiarni, a firma ta specjalizuje się w oferowaniu świeżo palonej kawy, napojów kawowych oraz lekkich posiłków i przekąsek. Właściciel marki twierdził w jednym z wywiadów, że dziennie jego sieć kawiarni sprzedaje aż 23 000 kaw. Na terenie Polski działa blisko 70 kawiarni spod znaku Green Caffe Nero. Marka została stworzona przez Gerry’ego Forda – właściciela marki Caffè Nero i Adama Ringera – założyciela i szefa Green Coffee. Pierwsza wspólna kawiarnia ruszyła w 2012 roku.

Zobacz także: sposób na darmową kawę w Costa Coffee.

Aplikacja z programem lojalnościowym Green Caffe Nero dostępna jest na telefony z Android i Apple. Jeśli posiadacie już swoją tradycyjną kartę z programu lojalnościowego Green Caffe Nero można ją przypisać do aplikacji i przenieść wszystkie zdobyte wcześniej punkty.

Wiemy, że klienci poszukują oni wygody oraz możliwości zintegrowania telefonów z codziennym życiem. Połączenie systemu płatności i zbierania pieczątek lojalnościowych w jednym miejscu zapewnia klientom szybkie i kompleksowe rozwiązanie, a dodatkowo pozwala nam informować ich o atrakcyjnych ofertach i specjalnie dla nich stworzonych promocjach – mówi Agata Milewska, brand manager Green Caffè Nero.

W ramach programu lojalnościowego za każdą zakupioną kawę otrzymuje się jedną pieczątkę. Każde dziewięć pieczątek może zostać wymienione na kawę w prezencie (10-ta kawa za darmo).

Sposób 1 – darmowa kawa za rejestrację

Pierwszy sposób na darmową kawę w Green Caffe Nero zarezerwowany jest właściwie dla nowych użytkowników aplikacji. Po pierwszej transakcji – zamówienie i opłacenie zamówienia za pomocą aplikacji Green Caffe Nero można odebrać kupon na darmową kawę.

 

 

Cdarmowa kawa na start green caffe nero

Można także spróbować skorzystać z kodu rabatowego „KAWANASTART„, który powinien w aplikacji aktywować darmową kawę dla nowego użytkownika programu lojalnościowego. Kod należy wpisać w oficjalnej aplikacji Green Caffè Nero w zakładce Ustawienia/Kody promocyjne.

Sposób 2 – darmowa kawa dla zarejestrowanych

Aktywni uczestnicy programu lojalnościowego Green Caffe Nero oprócz zbierania pieczątek i odbierania darmowych kaw po uzbieraniu ich odpowiedniej ilości (9 pieczątek = 1 darmowa kawa), mogą także liczyć na dodatkowe bonusy. Od czasu do czasu w aplikacji pojawia się kupon na darmową kawę. Wystarczy go aktywować i okazać podczas wizyty w kawiarni Green Caffe Nero.

Warto sprawdzać swoją aplikację lub włączyć na stałe powiadomienia z aplikacji Green Caffe Nero

darmowa kawa green caffe nero

Sposób 3 – darmowa kawa dla moli książkowych

Sieć kawiarni Caffe Nero jak się okazuje regularnie organizuje okazje na darmowe książki dla moli książkowych. Każdy kto czyta regularnie książki ma ich sporo w domowym zaciszu. Szczególnie mam tu na myśli te przeczytane, do których raczej już się nie sięga. Jeśli posiada się takowe w domu można je spożytkować.

Jednym z takich sposobów jest przyniesienie ich do jednej z kawiarni Caffe Nero. Oczywiście pod warunkiem, że nie są zniszczone. Akcja prowadzona jest pod nazwą „Kawa za Książkę”, a każda osoba która spełni warunki regulaminu i przyniesie do kawiarni taką książkę może liczyć na darmową kawę przygotowaną przez Baristę (także z oferty kaw specjalnych i kaw sezonowych z tzw. „Strefy Polarnej”).

Promocja „Kawa za Książkę” prowadzona jest w określonych ramach czasowych. W 2024 roku odbywa się do 30 kwietnia 2024 r.

Uwaga: z akcji wyłączone są kawiarnie NBP i Millenium.

Odbierz darmową kawę info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
3
Kocham
0
Zmieszany
2
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo