Za darmo

Darmowa kawa od Green Caffe Nero

kawa gratis od green caffe nero

Jakiś czas temu Green Cafe Nero postanowiło ułatwić dołączanie do swojego programu lojalnościowego i wprowadziło aplikację, w której można zbierać pieczątki i płacić za zamówione kawy. Obecnie prezentujemy 2 sposoby na zdobycie darmowej kawy od Green Caffe Nero.

Green Caffe Nero to jedna z popularnych sieci kawiarni, a firma ta specjalizuje się w oferowaniu świeżo palonej kawy, napojów kawowych oraz lekkich posiłków i przekąsek. Właściciel marki twierdził w jednym z wywiadów, że dziennie jego sieć kawiarni sprzedaje aż 23 000 kaw. Na terenie Polski działa blisko 70 kawiarni spod znaku Green Caffe Nero. Marka została stworzona przez Gerry’ego Forda – właściciela marki Caffè Nero i Adama Ringera – założyciela i szefa Green Coffee. Pierwsza wspólna kawiarnia ruszyła w 2012 roku.

Aplikacja z programem lojalnościowym Green Caffe Nero dostępna jest na telefony z Android i Apple. Jeśli posiadacie już swoją tradycyjną kartę z programu lojalnościowego Green Caffe Nero można ją przypisać do aplikacji i przenieść wszystkie zdobyte wcześniej punkty.

darmowe-probki-bebilon

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Wiemy, że klienci poszukują oni wygody oraz możliwości zintegrowania telefonów z codziennym życiem. Połączenie systemu płatności i zbierania pieczątek lojalnościowych w jednym miejscu zapewnia klientom szybkie i kompleksowe rozwiązanie, a dodatkowo pozwala nam informować ich o atrakcyjnych ofertach i specjalnie dla nich stworzonych promocjach – mówi Agata Milewska, brand manager Green Caffè Nero.

W ramach programu lojalnościowego za każdą zakupioną kawę otrzymuje się jedną pieczątkę. Każde dziewięć pieczątek może zostać wymienione na kawę w prezencie (10-ta kawa za darmo).

Sposób 1 – darmowa kawa za rejestrację

Pierwszy sposób na darmową kawę w Green Caffe Nero zarezerwowany jest właściwie dla nowych użytkowników aplikacji. Po pierwszej transakcji – zamówienie i opłacenie zamówienia za pomocą aplikacji Green Caffe Nero można odebrać kupon na darmową kawę.

darmowa kawa na start green caffe nero

Sposób 2 – darmowa kawa dla zarejestrowanych

Aktywni uczestnicy programu lojalnościowego Green Caffe Nero oprócz zbierania pieczątek i odbierania darmowych kaw po uzbieraniu ich odpowiedniej ilości (9 pieczątek = 1 darmowa kawa), mogą także liczyć na dodatkowe bonusy. Od czasu do czasu w aplikacji pojawia się kupon na darmową kawę. Wystarczy go aktywować i okazać podczas wizyty w kawiarni Green Caffe Nero.

Warto sprawdzać swoją aplikację lub włączyć na stałe powiadomienia z aplikacji Green Caffe Nero

darmowa kawa green caffe nero

Odbierz darmową kawę info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
3
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo