Za darmo

Darmowa kawa od Mastercard na Circle K

darmowy hot dog na circle k

Circle K oraz Mastercard współpracują ze sobą w programie Bezcenne Chwile. Pisaliśmy o tym programie niedawno i możecie się zapoznać z opisem korzyści w oddzielnym wpisie.

Wertując katalog nagród, wśród nagród w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile znaleźć można jedną ciekawą i atrakcyjną ofertę. Otóż uczetnicy programu mogą ustawić jako cel zbierania punktów kawę na stacji paliw Circle K. Jej cena według katalogu to 1 pkt (praktycznie za darmo jeśli płacimy kartą, a sama kawa to świetny dodatek – profit).

darmowa kawa circle k

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Niestety nie byłoby tak super, gdyby nie ograniczenia. Nawet najlepsza promocja jakieś ma. W tym wypadku można odebrać maksymalnie 1 kawę na jedną Mastercard zapisaną w programie.

darmowe-probki-bebilon

W celu odebrania nagrody należy skorzystać z oferty po zalogowaniu do programu Bezcenne Chwile. Kod zostanie przesłany na numer telefonu SMSem.

Okazja ważna jest do odwołania.

O stacjach Circle K

Firma została założona 14 lipca 1972 roku. Jest to największe naftowe przedsiębiorstwo w Skandynawii i największe przedsiębiorstwo w Norwegii. W Polsce Statoil obecny jest na rynku jako sprzedawca paliw i właściciel stacji benzynowych. W całej Polsce znajduje się ponad 120 stacji Circle K.

Darmowa kawa na Circle K info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Na żadnej z 5 kart w bezcennych chwilach nie mam w katalogu takiej nagrody.

  2. Circle K – to kanadyjska firma

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo