PromocjeZa darmo

Darmowa kawa od McDonalds

Promocja mcdonald's

DYSKUSJA

McDonalds ponownie uruchomiło promocję pt. „poczęstuj się poranną kawą całkiem za darmo”. Dzięki temu codziennie rano możemy odebrać w lokalu 1 z 3 rodzajów darmowej kawy.

Poprzednie akcje McDonalds z rozdawaniem McMuffinów oraz szklanek cieszyły się bardzo dużą popularnością. Podobnie ma się sprawa z regularnymi kuponami zniżkowymi do McDonalds.

Obecnie trwającej promocji również zwiastuję bardzo duży sukces. Eh… szkoda tylko, że nie piję kawy. Może McDonalds mógłby pomyśleć także o darmowej herbacie?

Zasady promocji McDonald’s:

Zasady promocji są bardzo proste. Wystarczy w ciągu tygodnia odwiedzić jeden z lokali McDonald’s i poprosić o darmową kawę. Darmowa kawa rozdawana jest w popularnej sieci fast food do godz. 10.30, a w weekendy do godz. 11.

Wybierać można spośród 3 rodzajów kawy 100% arabica:

 • czarna
 • biała
 • cappucino

W ramach promocji McDonalds otrzymać można za darmo jedynie kawę w najmniejszym rozmiarze 190 ml. Każdej osobie przysługuje maksymalnie 1 kubek kawy. Promocja trwa do 14 października 2018 r.

Uwaga: Aby odebrać darmową kawę należy mieć ukończone co najmniej 16 lat.

Lista lokali serwujących darmową kawę znajduje się tutaj.

Darmowa kawa w McDonalds info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

6 Komentarze

 1. Wystarczy od poniedziałku do piątku odwiedzić jeden z lokali McDonald’s i poprosić o darmową kawę. Darmowa kawa rozdawana jest w popularnej sieci fast food do godz. 10.30, a w weekendy do godz. 11.

  Taaa. To od poniedziałku do piątku, czy w weekendy też?

 2. @filip masz problemy z rozumowaniem? od poniedzialku do piatku do 10:30 a w soboty i niedziele do 11

  1. @Justyna to nie Filip ma problemy z rozumowaniem, tylko Piotr problemy z pisaniem. Ja to zrozumiałem dokładnie tak jak Filip, a ty koleżanko nie obrażaj innych, bo to źle świadczy o tobie.

  2. poprawione. Dzięki.

 3. Szkoda tylko, że do najbliższego McDonalda mam daleko blisko KFC a McDonald niestety nie :(

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje