PromocjeZa darmo

Darmowa kawa od Shell

promocje i darmowe gadżety na shell

Shell dla swoich klubowiczów prowadzi akcję, w której można odebrać na stacji darmową kawę. Jest to świetna okazja dla wszystkich wielbicieli… darmowej kawy. Szczególnie że przełom września i października to Miedzynarodowe Święto Kawy.

Promocja z gratisową kawą adresowana jest tylko i wyłącznie dla uczestników programu Shell ClubSmart, którzy zatankują na stacji Shell minimum 30 litrów paliwa V-Power lub kupią produkty z oferty Shell Café za min. 6 PLN.

Jeśli nie posiadacie jeszcze swojej karty ClubSmart, to w łatwy sposób możecie ją założyć przez internet. A przy okazji jako nowy członek klubu otrzymać dodatkowe korzyści. Warto skorzystać z naszego poradnika.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Promocja z darmową kawą na stacjach Shell obowiązuje do 5 października 2021. Warunkiem otrzymania darmowej kawy jest dokonanie dowolnej transakcji w sklepie lub na stacji za minimum 6 PLN lub zatankowanie 30 litrów paliwa V-Power . Wówczas przy kasie będziemy mogli odebrać z kartą Shell ClubSmart kawę gratis.

Promocja obowiązuje do 5 października 2021 r. na stacjach Shell. Promocja nie łączy się z innymi promocjami z wyłączeniem promocji paliwowych.

O stacjach Shell

Shell to globalna i jednocześnie największa firma energetyczna i petrochemiczna, która zatrudnia około 92 tysięcy pracowników w ponad 70 krajach. Początek firmy datuje się na 1890, kiedy to wspierany przez króla holenderskiego – Wilhelma II Royal Dutch Petroleum Company zbudował swoją pierwszą platformę wydobywczą na Sumatrze. Shell działa w Polsce od 1992 roku i posiada obecnie ponad 400 stacji benzynowych, a znakiem charakterystycznym firmy jest stylizowana muszla małża.

Darmowa kawa od Shell info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje