PromocjeZa darmo

Darmowa kawa od Starbucks

darmowe gadżety od starbucks

DYSKUSJA

Dzień kawy już 1 października – z tej okazji Starbucks przygotował wyjątkową promocję. Na co można liczyć i jak z niej skorzystać? O tym w dalszej części wpisu.

1 październik to wyjątkowa data na mapie wśród zagorzałych kawoszy. To oczywiście Międzynarodowy Dzień Kawy. Espresso, latte, cappuccino, a może alternatywne sposoby parzenia? Niezależnie od tego jaką kawę pijemy, warto w tym dniu napić się dobrej kawy. A jak świętować Międzynarodowy Dzień Kawy to tylko w Starbucks – światowej mecce kawy.

kawa2

Na facebookowym profilu Starbucks Polska można przeczytać: „1 października to dla każdego smakosza kawy bardzo ważne święto – MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY! Odwiedźcie jutro nasze kawiarnie z własnym kubkiem wielorazowego użytku i dajcie się poczęstować pyszną kawą przelewową w rozmiarze TALL za darmo. Świętujmy razem ten wyjątkowy dzień”.

darmowy kubek starbucks

W związku z tym, każdy kto pojawi się w Starbucks w dniu 1 października 2021 z kubkiem wielorazowego użytku może liczyć na kawę przelewową w rozmiarze tall. I to za darmo!

darmowa kawa w starbucks

Uwaga: Kubek może być np. termiczny, termos lub innym pojemnikiem. Kubek nie musi być z logo Starbucks

O Starbucks

Historia Starbucks Coffee Company zaczęła się w 1971 roku w Pike Place Market w Seattle. Znana na całym świecie marka, od 10 lat obecna jest również w Polsce, gdzie otwarcie pierwszej kawiarni miało miejsce 8 kwietnia 2009 roku na ulicy Nowy Świat 62 w Warszawie. Obecnie natomiast Starbucks posiada łącznie 71 kawiarni w największych polskich miastach.

Kawa gratis w Starbucks info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje