Za darmo

Darmowa kawa Tchibo Family [promocja cash back]

Darmowa próbka kawy Tchibo

DYSKUSJA

W Biedronce startuje najnowsza promocja marki Tchibo, w której można otrzymać częściowy zwrot za zakupy kaw marki Tchibo Family.

Tchibo Family to linia kaw oferowanych przez niemiecką firmę Tchibo, specjalizującą się w sprzedaży produktów spożywczych i użytkowych. Kawa Tchibo Family jest znana za swój wysoki jakościowo skład i smak. Jest dostępna w różnych rodzajach i smakach, takich jak np. kawa mielona, ziarnista, czy też w kapsułkach do ekspresów do kawy. Tchibo Family oferuje również różne rodzaje kaw organicznych i Fairtrade. Warto spróbować różnych opcji, aby znaleźć swoją ulubioną kawę Tchibo Family. Jednym sposobów na sprawdzenie kaw Tchibo Family jest skorzystanie z najnowszej promocji Biedronki i Tchibo.

Promocja Tchibo w Biedronce startuje 5 czerwca 2023 r. , a kończy się 11 czerwca 2023 r. W ramach promocji można otrzymać zwrot za zakup 1 z 2 kaw zakupionych w sieci dyskontów Biedronka. Maksymalny zwrot za zakup w promocji Tchibo to 20 PLN.

Pula wszystkich zwrotów w promocji cash back to 2000 zwrotów o wartości łącznej 21 000 PLN. Dziennie można rejestrować maksymalnie 150 zwrotów o łącznej wartości 3000 PLN. Promocja cash back w Biedronce trwa przez 10 dni, więc warto się spieszyć z zakupami.

W przypadku zakupu kaw o różnej wartości, zwrot zostanie przyznany za tańszą kawę.

W promocji biorą udział następujące kawy Tchibo:

 • Tchibo Family 100g mielona
 • Tchibo Family 250g mielona
 • Tchibo Family 500g mielona
 • Tchibo Family 250g rozpuszczalna
 • Tchibo Gold Selection Crema 180g

darmowa kawa tchibo family

Uwaga: w promocji wyłączone są zestawy kaw.
Uwaga 2: W promocji można wziąć udział tylko raz.

Aby wziąć udział w promocji cash back Tchibo w Biedronce należy zakupić w tym sklepie 2 kawy biorące udział w akcji, zachować paragon i zarejestrować zakup na dedykowanej stronie internetowej. Należy w formularzu podać swoje podstawowe dane, adres e-mail, telefon, numer konta bankowego, na który zostanie przekazany zwrot oraz dołączyć skan / zdjęcie paragonu. Zwrot zostanie przekazany po zatwierdzeniu zgłoszenia.

O marce Tchibo

Tchibo to niemiecka marka założona w 1949 roku przez Maksa Herza i Carla Tchiling-Hiryana. Generalnie marka oferuje kawę i produkty związane z jej spożyciem, ale w portfolio marki znajdują się również produkty powszechnego użytku takie jak np. elektronika, odzież itp. Produkty sygnowane marką Tchibo są dostępne w ponad 40 krajach na świecie.

Promocja Tchibo Family info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

 1. Tylko raz? W materiale promocyjnym jest informacja, że każda osoba i każde gospodarstwo domowe może skorzystać z niej dwa razy

 2. „startuje 11 czerwca 2023 r. , a kończy się 15 lutego 2023 r. ”

  Ktoś zczytuje te artykuły przed publikacją?

  1. @Sywap poprawione. Dzieki,

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo