Za darmo

Darmowa kawa i herbata w restauracjach Sphinx – możesz pić codziennie za darmo

darmowe wino lub Pepsi w Sphinx

DYSKUSJA

Rewelacyjna darmoszka w Restauracjach Sphinx. Dzięki niej możecie napić się kawy bez wydawania pieniędzy. Tego rodzaje promocji zarezerwowane były przeważnie dla McDonalds, KFC, Green Caffe Nero czy Costa Coffee. Co trzeba zrobić by ją odebrać całkowicie za free?

Jakiś czas temu pisaliśmy o akcji z darmowym ciastkiem czekoladowym Brownie w Sphinx. Tamta akcja jest już zakończona, a Sphinx wystartował z kolejną.

Sphinx od dłuższego czasu prowadzi swój pogram rabatowy dla stałych Klientów. Początkowo można było posługiwać się plastikową kartą, ale program w tym kształcie kończy swoje funkcjonowanie z końcem 2017 roku. W 2018 roku uczestnictwo w programie miało być tylko dla posiadaczy aplikacji zainstalowanej na smartfonie o nazwie Aperitif. Wcześniej wydane karty plastikowe utracą ważność.

W ramach okazji można wybierać spośród kilku dostępnych wariantów kawowych (i nie tylko). A są nimi:

  • Espresso pojedyncze 35 ml
  • Espresso podwójne 70 ml
  • Kawa czarna 150 ml
  • Kawa czarna z mlekiem 190 ml
  • Cappuccino 200 ml
  • herbata 300 ml

Darmowa kawa w Sphinx serwowana jest do godziny 12:00. Dotyczy to wyłącznie restauracji, w których obowiązuje oferta śniadań. Darmowej kawy lub herbaty można napić się codziennie.

Promocja „Darmowa kawa do 12.00” obowiązuje do 26 maja 2024.

Uwaga: Promocja dotyczy kaw zamówionych i spożywanych na miejscu w restauracji i nie obejmuje kaw sprzedawanych w dowozie lub na wynos.

Jak odebrać darmową kawę w Sphinx?

1. Udaj się do restauracji Sphinx serwującej śniadania

2. Pokaż posiadany kupon lub poinformuj kelnera o chęci napicia się kawy lub herbaty w promocji

3. Zamów wybrany rodzaj kawy lub herbaty.

4. Smacznego!

O restauracjach Sphinx

Restauracje Sphinx serwują dania kuchni orientalnej i międzynarodowej. Najbardziej kultową potrawą serwowaną przez restauracje jest Shoarma. Poza tym w restauracjach Sphinx zjeść można steki, świeże ryby, sałaty, makarony i desery. W Polsce jest blisko 100 restauracji. Sieć ta od lat cieszy się dużym uznaniem wśród klientów i jest często nagradzana w konkursach konsumenckich. Sphinx jest najpopularniejszą polską marką restauracyjną.

Promocja kończy się w niedziela 26 maja, 2024 .Darmowa kawa w Sphinx info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo