Za darmo

Darmowa koszulka od Dunlop

darmowe ubezpieczenie assistance dunlop

DYSKUSJA

Angielska marka opon Dunlop rozdaje darmosze t-shirty ze swoim logo. Jak otrzymać jeden z nich za darmo?

Akcja jest limitowana do 200 sztuk koszulek w 3 rozmiarach z logo Dunlop. Można je zamówić bezpośrednio od angielskiego dostawcy opon. Niestety organizator nie podaje z jakiego klucza są rozdawane, więc należy liczyć na trochę szczęścia.

darmowa koszulka dunlop

Darmowy gadżet – koszulka jest koloru czarnego, z dużym logotypem Dunlop na plecach oraz mniejszym z przodu na piersi. Darmowe koszulki Dunlop dostępne są w 3 rozmiarach: M, L i XL.

Aby otrzymać darmowy t-shirt należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz (jest w języku angielskim0 – należy w nim podać swoje imię i nazwisko (your name), wykonywany zawód (job title), adres (address line), miasto (town / city), kod pocztowy (postcode), adres e-mail oraz rozmiar koszulki (t-shirt size). Należy również wyrazić zgodę na regulamin i politykę prywatności.

Na podstawie tych zgłoszeń organizator prześle wybrańcom darmowe koszulki Dunlop.

O marce Dunlop

Dunlop, marka należąca do The Goodyear Tire & Rubber Company, jest jednym z wiodących światowych producentów opon klasy high i ultra high performance, z imponującą historią sukcesów i rekordów w sportach motorowych. Bogate doświadczenie firmy w dziedzinie wyścigów opiera się na ciągłym rozwoju innowacyjnych technologii projektowania i produkcji opon do codziennej jazdy. Wielu wiodących producentów samochodów, w tym Mercedes, Renault Sport, Jaguar, Audi, Bentley, Maserati, VW, SEAT, Mini, Toyota i BMW montuje najnowsze opony Dunlop jako pierwsze wyposażenie. W 2013 roku minęła 125. rocznica powstania marki i wynalezienia przez jej założyciela opony pneumatycznej.

Darmowa koszulka info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. Niestety mam komunikat: Oops! That page can’t be found.
    It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?

  2. nie działa

  3. Nie działa ta strona

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo