Za darmo

Darmowa kryptowaluta Algorand od Revolut

karta płatnicza revolut za darmo i bonus

DYSKUSJA

Revolut po raz kolejny w swoim centrum szkoleniowym udostępnił quiz za rozwiązanie, którego oferuje darmową kryptowalutę Algorand. To kolejna taka akcja, wcześniej informowaliśmy Was o darmowej Polkadot, 1inch i Avalanche.

Algorand to kryptowaluta i platforma blockchain, która została opracowana w celu dostarczenia skalowalnej, bezpiecznej i zdecentralizowanej infrastruktury dla różnych aplikacji. Kryptowaluta Algorand nosi nazwę „ALGO” i jest podstawowym środkiem płatniczym na tej platformie.

Zobacz także: poradnik jak założyć konto Revolut i co można zyskać

Algorand został opracowany przez Silvio Micali, profesora MIT i laureata Nagrody Turinga, w celu rozwiązania problemów występujących w innych blockchainach, takich jak skalowalność, bezpieczeństwo i szybkość transakcji. Platforma Algorand opiera się na mechanizmie konsensusu Proof-of-Stake (PoS), który umożliwia utrzymanie wysokiej wydajności i niskich opłat transakcyjnych. ALGO, kryptowaluta Algorand, może być wykorzystywana do dokonywania płatności, przechowywania wartości lub jako środek inwestycji. Algorand rozwija się jako platforma dla różnych aplikacji, takich jak finanse DeFi (Decentralized Finance), tokenizacja aktywów, gry i wiele innych.

Zobacz także: nie posiadasz aplikacji i karty płatniczej Revolut? Odbierz kartę już teraz!

Jeśli chcecie dorzucić kolejną darmową kryptowalutę do swojego portfela na Revolut to jest ku temu okazja. Należy przejść w aplikacji do zakładki Kryptowaluty oraz odnaleźć sekcję Edukacja / szkolenia. Następnie należy rozwiązać quizy (są 2) dotyczące Algorand.

Odpowiedzi na pytania:

Quiz 1: A, B, D

Quiz 2: D, B, B

Na dziś wartość kryptowalut Algorand, które można otrzymać od Revolut za darmo to ok. 1 PLN. Ale zawsze coś.

Darmowa kryptowaluta Algorand info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
1
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo