Za darmo

Darmowa kryptowaluta Avalanche za rozwiązanie quizu od Revolut

karta płatnicza revolut za darmo i bonus

Revolut po raz kolejny zorganizował akcję edukacyjną, w której można zgarnąć darmowe tokeny / kryptowalutę. Tym razem do zdobycia za darmo tokeny Avalanche.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o innych akcjach z Revolut – o Polkadot oraz 1inch. Jeśli nie skorzystaliście z tamtych okazji to warto to nadrobić.

Jeśli chodzi o samą kryptowalutę Avalanche to warto przedstawić czym jest ta kryptowaluta i z czym to się „je”? Zatem tokeny Avalanche to kryptowaluty zbudowane na blockchainie Avalanche. Avalanche to platforma do budowy aplikacji i smart kontraktów, która została zaprojektowana, aby zapewnić wysoką wydajność i skalowalność przy jednoczesnym utrzymaniu bezpieczeństwa i decentralizacji.

darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

W ramach ekosystemu Avalanche istnieją różne tokeny, takie jak AVAX – token sieci głównej Avalanche, który służy do opłacania opłat za transakcje i włączania węzłów, a także do głosowania i podejmowania decyzji dotyczących sieci. Ponadto, istnieją również tokeny zbudowane na Avalanche, takie jak STABLE i PNG, które reprezentują stabilne monety i tokeny NFT, odpowiednio.

Jeśli interesują cię inne quizy, w których można otrzymać od Revolut darmową kryptowalutę sprawdź nasze wpisy o Polkadot, Algorand, Near, 1inch oraz Avalanche.

Tokeny Avalanche są używane jako środek wymiany na różne usługi i produkty w ekosystemie Avalanche. Ponadto, użytkownicy mogą również handlować tokenami Avalanche na różnych giełdach kryptowalutowych.

kryptowaluta avalanche za free revolut

Jak odebrać 4 PLN w Avalanche od Revolut

1. Przejdź do aplikacji Revolut. Jeśli nie posiadasz konta w Revolut skorzystaj z naszego poradnika lub załóż konto bezpośrednio tutaj.

2. Przejdź do zakładki Kruptowaluty i odszukaj sekcję „Edukacja”

3. Przeprowadź 2 dostępne szkolenia o kryptowalutach Avalanche rozwiązując quiz na koniec każdej z lekcji.

4. Kryptowaluta Avalanche zostanie automatycznie dopisana do konta. Możesz ją spieniężyć lub trzymać w celach inwestycyjnych.

Odpowiedzi do wszystkich quizów Revolut związanych z Avalanche poniżej:

Quiz 1:

  • Odpowiedź 1
  • Odpowiedź 3
  • Odpowiedź 1

Quiz 2

  • Odpowiedź 3
  • Odpowiedź 2
  • Odpowiedź 4

Załóż konto w Revolut info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
1
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo