Za darmo

Darmowa kryptowaluta Axelar od Revolut [quiz]

karta płatnicza revolut za darmo i bonus

DYSKUSJA

Revolut po woli przyzwyczaja nas do kolejnych nowych quizów edukacyjnych z zakresu kryptowalut. Za ich rozwiązanie można zgarnąć wynagrodzenie. W obecnym quizie można zgarnąć za darmo kryptowalutę Axelar.

Rozwiązując quiz w aplikacji Revolut można otrzymać kryptowalutę Axelar o wartości 1,2 PLN.

Co to jest Axelar?

Axelar stanowi rozwiązanie umożliwiające interoperacyjność, dostarczając niezbędną strukturę do płynnej oraz bezpiecznej komunikacji pomiędzy łańcuchami w zdecentralizowanych aplikacjach. Axelar uznawany jest za jedno z bardziej innowacyjnych rozwiązań, która została stworzona w celu gwarantowania bezpiecznej komunikacji między łańcuchami dla ekosystemu Web3. Dzięki temu ułatwia rozwój zdecentralizowanych aplikacji międzyłańcuchowych (dApps), które operują na skalę przekraczającą granice pojedynczych łańcuchów bloków. Platforma ta wykorzystuje sprawdzalny mechanizm konsensusu typu proof-of-stake, znanego i stosowanego przez liderów w przemyśle blockchain, takich jak Ethereum, Polygon i Cosmos, aby zapewnić bezpieczeństwo swoich operacji.

Premiera AXL token miała miejsce 27 września 2022 roku.

Jeśli interesują cię inne quizy, w których można otrzymać od Revolut darmową kryptowalutę sprawdź nasze wpisy o Polkadot, Algorand, Near, 1inch oraz Avalanche.

Jak odebrać 1,2 PLN w Axelar od Revolut

1. Przejdź do aplikacji Revolut. Jeśli nie posiadasz konta w Revolut skorzystaj z naszego poradnika lub załóż konto bezpośrednio tutaj.

2. Przejdź do zakładki Kruptowaluty i odszukaj sekcję „Edukacja”

3. Przeprowadź 1 dostępne szkolenie o kryptowalutach Axelar rozwiązując 3 quizy na koniec każdej z lekcji.

4. Kryptowaluta Axelar zostanie automatycznie dopisana do konta. Możesz ją spieniężyć lub trzymać w celach inwestycyjnych.

Odpowiedzi do wszystkich quizów Revolut związanych z Axelar poniżej:

Lekcja 1: D C C
Lekcja 2: A A
Lekcja 3: B B C

Dołącz do Revolut info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
1
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo