Za darmo

Darmowa kryptowaluta Bonk od Revolut [quiz]

karta płatnicza revolut za darmo i bonus

DYSKUSJA

Revolut po raz kolejny przygotował akcje edukacyjną dotyczącą kryptowalut. Za rozwiązanie dwóch quizów można zgarnąć nagrodę w postaci darmowej kryptowaluty w jednostkach Bonk.

To kolejna akcja w ostatnim czasie – wcześniej informowaliśmy Was o quizach Sui, Polkadot, Avalanche, Axelar i innych. Do tej pory rozwiązanie wszystkich płatnych quizów od Revolut pozwoliło zarobić blisko 30 PLN. Do tego należy doliczyć naturalny wzrost ich wartości (średnio +60%).

darmowa kryptowaluta sui revolut quiz zarobki

Zarobione pieniądze dzięki quizom Revolut

Na początek warto przedstawić samą kryptowalutę Bonk. To jednostka krypto typu meme coin, która powstała pod koniec 2022 roku. Podobnie funkcjonującymi kryptowalutami są np. Dogecoin i Shiba Inu. Sam Bonk działa w oparciu o indeks Solana. Zaprojektowana została w celu wdrażania w aplikacjach dApp działających na Solanie. Kryptowaluta BONK wyróżnia się szybkością i wydajnością transakcji oraz swoim unikalnym charakterem społecznościowym i kulturalnym.

Jednym słowem Bonk to wielozadaniowy token, który dzięki decentralizacji może pełnić np. rolę bardzo bezpiecznego sposobu płatności.

Jak odebrać kryptowalutę Bonk?

Aby otrzymać darmowe jednostki w kryptowalucie Bonk należy przede wszystkim posiadać dostęp do aplikacji i funkcjonalności fintecha Revolut. Następnie należy przejść do zakładki „Kryptowaluty” i wybrać opcję „Odkryj” a następnie przejść do sekcji „Edukacja”.

W sekcji „edukacja” znajdują się wszystkie dostępne quizy, które umożliwiają zdobycie kryptowaluty od Revolut za darmo. Najnowsza akcja to 2 nowe quizy dotyczące kryptowaluty Bonk.

Za rozwiązanie obu quizów otrzymuje się w nagrodę jednostki Bonk o łącznej wartości 0,8 PLN.

Odpowiedzi do quizu Bonk na Revolut

W celu otrzymania nagrody w formie kryptowaluty Bonk należy prawidłowo rozwiązać Quiz. Sam quiz składa się z 2 sekcji po 3 pytania każdy (łącznie 6 pytań).

Poniżej prezentujemy prawidłowe odpowiedzi:

Quiz I
Pytanie 1: B
Pytanie 2: D
Pytanie 3: A

Quiz II:
Pytanie 1: C
Pytanie 2: C
Pytanie 3: C

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
2
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo