Za darmo

Darmowa kryptowaluta iExec od Revolut [quiz]

karta płatnicza revolut za darmo i bonus

Kolejna okazja na darmową kryptowalutę za rozwiązanie quizu edukacyjnego w Revolut. Tym razem Revolut rozdaje za darmo kryptowalutę iExec.

iExec to projekt oparty na technologii blockchain, który ma na celu tworzenie rynku dla obliczeń rozproszonych. Ich główny produkt to platforma, która umożliwia użytkownikom handel mocą obliczeniową. To oznacza, że ludzie mogą kupować i sprzedawać moc obliczeniową, używając kryptowaluty o nazwie RLC, która jest tokenem iExec.

Ta kryptowaluta zapewnia infrastrukturę dla rozproszonych aplikacji. Dzięki temu deweloperzy mogą tworzyć i uruchamiać aplikacje, które wykorzystują znaczne zasoby obliczeniowe, takie jak analiza dużych zbiorów danych, obliczenia naukowe czy renderowanie grafiki. Platforma iExec stara się wprowadzić koncept cloud computing do świata blockchain, umożliwiając elastyczne korzystanie z zasobów obliczeniowych.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Projekt skupia się na zapewnieniu bezpieczeństwa, prywatności i skalowalności dzięki wykorzystaniu technologii blockchain, umożliwiając jednocześnie użytkownikom dostęp do globalnego rynku obliczeń. W ten sposób chcą oni stworzyć infrastrukturę, która może rewolucjonizować sposób, w jaki ludzie korzystają z zasobów obliczeniowych, poprzez decentralizację i możliwość handlu nimi w sposób bezpośredni i przejrzysty.

Jeśli nie posiadasz darmowego konta w Revolut – możesz je założyć w prosty sposób na stronie Revolut. Więcej informacji i opis korzyści wynikających z posiadania konta w Revolut opisujemy w naszym poradniku.

darmowa kryptowaluta free crypto iExec revolut

Jak odebrać za darmo iExec od Revolut?

1. Przejdź do aplikacji Revolut. Jeśli nie posiadasz konta w Revolut skorzystaj z naszego poradnika lub załóż konto bezpośrednio tutaj.

2. Przejdź do zakładki Kruptowaluty i odszukaj sekcję „Edukacja”

3. Przeprowadź 2 dostępne szkolenia o kryptowalutach iExec rozwiązując po quizie na koniec każdej z lekcji.

4. Kryptowaluta iExec zostanie automatycznie dopisana do konta. Możesz ją spieniężyć lub trzymać w celach inwestycyjnych.

Odpowiedzi do wszystkich quizów Revolut związanych z iExec poniżej:

Lekcja 1: D C D
Lekcja 2: C B C

Wartość otrzymanej kryptowaluty iExec to równowartość 0,8 PLN.

Załóż darmowe konto w Revolut info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo