Za darmo

Darmowa kryptowaluta Near od Revolut za rozwiązanie quizu

karta płatnicza revolut za darmo i bonus

Kolejna okazja, w której można zdobyć trochę kryptowaluty za rozwiązanie quizu w aplikacji Revolut. Tym razem wykazując się odrobiną zaangażowania można zgarnąć za free kryptowalutę Near.

Tym razem Revolut nie popisał się jeśli chodzi o ilość kryptowaluty, którą można uzyskać po rozwiązaniu quizów. Nie jest to zawrotna ilość, ale z obowiązku spieszę z informacjami na ten temat.

co to takiego jest NEAR Protocol? NEAR Protocol to fascynujący projekt blockchainowy oparty na kryptowalucie NEAR, która w minionym roku zyskała aż dziesięciokrotnie na swojej wartości, umożliwiając projektowi ten znalezienie się wśród dwudziestki największych kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej. Projekt ten wykazuje kilka wyjątkowych cech, które zasługują na naszą uwagę.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

NEAR Protocol został stworzony od podstaw i ma na celu być najłatwiejszym na świecie łańcuchem bloków zarówno dla programistów, jak i użytkowników. Jest to projekt oparty na Proof of Stake, który wykorzystuje konsensus o nazwie Doomslug oraz innowacyjne podejście do shardingu pod nazwą Nightshade, co pozwala na podział sieci na wiele części, umożliwiając równoczesne wykonywanie obliczeń. Wszystkie transakcje są nie tylko tanie, ale także wykonywane z dużą prędkością.

Jedną z fascynujących cech NEAR jest model kont, gdzie każde konto użytkownika jest w istocie smart kontraktem. Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z czytelnych dla człowieka adresów (np. blokpres.near). Oczywiście, standardowe adresy również są dostępne, ale NEAR zachęca szeroko do używania tych bardziej przyjaznych dla użytkowników.

Zobacz także: nie posiadasz aplikacji i karty płatniczej Revolut? Odbierz kartę już teraz!

Aby odebrać kilka sztuk kryptowaluty Near należy posiadać konto w serwisie Revolut. Jeśli takiego nie posiadacie to warto to zrobić i rozwiązać przy okazji inne quizy dostępne w aplikacji Revolut. Nowe konto na Revolut założyć można tutaj. Natomiast o pozostałych quizach informowaliśmy przy okazji wpisów o PolkaDot, Avalanche, Algorand, 1inch.

Jak odebrać tokeny Near od Revolut?

W celu odnalezienia quizów pozwalających odebrać darmową kryptowalutę Near należy przejść do aplikacji i wybrać zakładkę kryptowaluty. Następnie przejść do sekcji edukacja, gdzie znaleźć można 2 quizy. Za rozwiązanie każdego z nich otrzymuje się darmowe tokeny Near, które można spieniężyć lub zachować na przyszłość.

1. Przejdź do aplikacji Revolut. Jeśli nie posiadasz konta w Revolut skorzystaj z naszego poradnika lub załóż konto bezpośrednio tutaj.

2. Przejdź do zakładki Kruptowaluty i odszukaj sekcję „Edukacja”

3. Przeprowadź 2 dostępne szkolenia o kryptowalutach rozwiązując quiz na koniec każdej z lekcji.

4. Kryptowaluta Near zostanie automatycznie dopisana do konta. Możesz ją spieniężyć lub trzymać w celach inwestycyjnych.

Na wypełnienie wszystkich ankiet należy przeznaczyć ok. 5 minut.

Odpowiedzi do quizu o Near:

Quiz I:

Pytanie 1: Odpowiedź B
Pytanie 2: Odpowiedź D

Quiz II:

Pytanie 1: Odpowiedź B
Pytanie 2: Odpowiedź B
Pytanie 3: Odpowiedź C

Odbierz kryptowalutę za darmo info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
2
Kocham
2
Zmieszany
2
Wrr
3
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo