Za darmo

Darmowa kryptowaluta Oasis od Revolut [Quiz]

karta płatnicza revolut za darmo i bonus

DYSKUSJA

Revolut w swoim dziale edukacyjnym uruchomił kolejny quiz. Za jego rozwiązanie można otrzymać gratyfikację w postaci jednostek Oasis.

Oasis Network (ROSE) to skalowalna, zabezpieczona prywatnością sieć blockchain, która dąży do zapewnienia fundamentów dla następnej generacji internetu, często określanej jako Web3. Zaprojektowana jest w celu połączenia wysokiej przepustowości i niskich kosztów transakcyjnych z bezpieczną architekturą. Sieć ta ma na celu wspieranie różnorodnych zastosowań, w tym zdecentralizowanych finansów (DeFi), finansów gier (GameFi), tokenów niwzajemnych (NFT), metaversum, tokenizacji danych oraz zdecentralizowanych organizacji autonomicznych danych (DAO). Unikalną cechą sieci Oasis jest jej zdolność do oddzielenia konsensusu od wykonania na dwóch warstwach, co ma na celu zwiększenie skalowalności i wszechstronności. Tokenem natywnym sieci jest ROSE, który jest wykorzystywany do opłat transakcyjnych, stakowania oraz delegacji na Warstwie Konsensusu.

Oasis Network działa na mechanizmie konsensusu typu proof-of-stake (PoS), który jest zabezpieczany przez zdecentralizowany zestaw węzłów walidacyjnych obsługiwanych przez niezależne węzły. Sieć oddziela wykonanie od konsensusu, który jest zabezpieczany za pomocą dowodów oszustwa. W sieci Oasis na ParaTime Cipher węzły wykorzystują technologię bezpiecznego obliczania zwanej Zaufanym Środowiskiem Wykonawczym (TEE). Ta technologia działa jako bezpieczna strefa dla wykonania inteligentnych kontraktów w zaufanym ParaTime. Dane zaszyfrowane są przetwarzane przez inteligentny kontrakt, a następnie ponownie szyfrowane przed wysłaniem poza TEE, co zapewnia, że dane pozostają poufne i nigdy nie wyciekają do operatora węzła ani dewelopera aplikacji.

W aktualnej akcji edukacyjnej Revolut i Oasis można otrzymać tokeny Rose za rozwiązanie quizu.

Jeśli nie posiadasz darmowego konta w Revolut – możesz je założyć w prosty sposób na stronie Revolut. Więcej informacji i opis korzyści wynikających z posiadania konta w Revolut opisujemy w naszym poradniku.

darmowe tokeny kryptowaluta rose revolut

Jak odebrać za darmo Rose od Revolut?

Aby odebrać darmowe tokeny Rose należy rozwiązać 3 quizy, które poprzedzone są tutorialem edukacyjnym.

1. Przejdź do aplikacji Revolut. Jeśli nie posiadasz konta w Revolut skorzystaj z naszego poradnika lub załóż konto bezpośrednio tutaj.

2. Przejdź do zakładki Kruptowaluty i odszukaj sekcję „Edukacja”

3. Przeprowadź 2 dostępne szkolenia o kryptowalutach Rose Oasis rozwiązując po quizie na koniec każdej z lekcji.

4. Kryptowaluta Rose zostanie automatycznie dopisana do konta. Możesz ją spieniężyć lub trzymać w celach inwestycyjnych.

Odpowiedzi do wszystkich quizów Revolut związanych z Rose poniżej:

Lekcja 1: C C D
Lekcja 2: C C B
Lekcja 3: B B C

Wartość otrzymanej kryptowaluty Rose to równowartość 1,2 PLN, choć niektórzy użytkownicy Revolut otrzymują nawet 6 PLN w równowartości Rose.

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
3
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo