Za darmo

Darmowa kryptowaluta SUI od Revolut [quiz]

karta płatnicza revolut za darmo i bonus

DYSKUSJA

Kolejna okazja, w której Revolut nagradza kryptowalutą za rozwiązanie quizu o kryptowalutach. Tym razem można otrzymać jednostki Sui.

Sui to zdecentralizowana platforma blockchainowa, która wykorzystuje model przechowywania oparty na obiektach, w przeciwieństwie do podejścia opartego na kontach, jakie ma Ethereum. Podczas gdy Ethereum grupuje transakcje w bloki w linejnej łańcuchowej strukturze, Sui traktuje każdy zasób lub zasób jako niezależny obiekt z własnym unikalnym identyfikatorem. Pozwala to na równoległe przetwarzanie transakcji, co zwiększa skalowalność i efektywność. Sui jest szczególnie znany z wysokiej przepustowości i niskich kosztów transakcji.

Sui otwiera drzwi do nieograniczonych możliwości w świecie blockchain. Sui można wykorzystać od prostych rozwiązań DeFi, po dynamiczne NFT i gry, gdzie przedmioty są przechowywane w pełni on-chain i mogą ewoluować. Projekt SUI przyciąga uwagę entuzjastów kryptowalut z całego świata. Jednostki posiadają ograniczoną podaż ustaloną na 10 mld tokenów, stanowi fundament ekosystemu Sui.

Za projektem Sui stoi firma Mysten Labs. Jest to zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy przenieśli swoje doświadczenie z Meta na grunt rozwoju nowej obiecującej platformy.

Jak działa Sui i co go wyróżnia?

Projekt ten nie tylko stosuje ciekawe podejście do tworzenia platformy smart kontraktów, ale także rewolucjonizuje model danych poprzez wykorzystanie obiektów jako podstawowej jednostki przechowywania danych. Dzięki tej strukturze Sui może wykonywać transakcje na wielu obiektach równolegle, otwierając drogę do jeszcze szybszego i bardziej efektywnego przetwarzania. Sui nieustannie dąży do przedefiniowania standardów w branży blockchainowej, zapewniając użytkownikom nowe możliwości i perspektywy rozwoju.

Jak otrzymać Sui za darmo?

Sui za darmo rozdaje obecnie fintech Revolut, który jest z pewnością znany wszystkim sympatykom płatności wielowalutowych i zakupów internetowych w sklepach zagranicznych. Jednostki SUI można otrzymać odbywając szkolenie i rozwiązując po każdym jego etapie 4 quizy.

darmowa kryptowaluta sui revolut quiz zarobki

Zarobione pieniądze dzięki quizom Revolut

Quizy dotyczą stricte samej krytpowaluty SUI. Za rozwiązanie każdego z quizów, Revolut dopisuje do salda jednostki o wartości 1,6 PLN.

Dostęp do quizu oczywiście zarezerwowany jest dla aktywnych klientów / użytkowników Revolut. Aby rozwiązać quiz należy przejść do aplikacji Revolut, wybrać zakładkę „Kryptowaluty”, a następnie „Odkryj”. Na karcie „Edukcja” znależć można wszystkie dostępne quizy, za które Revolut przyznaje nagrodę.

Odpowiedzi do Quizu Revolut Sui

Quiz Sui 1:

Pytanie 1: D
Pytanie 2: D
Pytanie 3: D

Quiz Sui 2:

Pytanie 1: D
Pytanie 2: A
Pytanie 3: D

Quiz Sui 3:

darmowe-probki-bebilon

Pytanie 1: C
Pytanie 2: A
Pytanie 3: D

Quiz Sui 4:

Pytanie 1: A
Pytanie 2: B
Pytanie 3: D

Po rozwiązaniu wszystkich quizów i udzieleniu prawidłowych odpowiedzi do kolekcji posiadanych jednostek zostanie dopisana także kryptowaluta Sui.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
1
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo