Za darmo

Darmowa książka do nauki matematyki dla dzieci od mBank

bonus od mbank

Nie wszyscy wiedzą, że mBank prowadzi fundację. I to właśnie mFundacja realizuje wiele działań społecznych i edukacyjnych. Jednym z nich jest wspieranie nauki dzieci. To kolejna edycja tej akcji promocyjnej.

Książkę wydała mFundacja – organizacja, której statutowym celem jest upowszechnianie matematyki, przekonywanie, że to fajna, ciekawa i twórcza nauka. Od lat mFundacja przekonuje do tego nauczycieli, dzieci, rodziców. Najciekawsze szkolne matematyczne inicjatywy nagradza grantami lub stypendiami.

W związku z prowadzoną działalnością fundacji mBanku istnieje możliwość otrzymania darmowej książki do nauki matematyki. Książka jest napisana z myślą o najmłodszych. Stworzona została w taki sposób by tłumaczyć określone terminy matematyczne w przystępny i zrozumiały sposób dzieciom. Autorem najnowszej edycji książki jest Edyta Kramer. Znajdziemy w niej zadania, zagadki i inspirujące obserwacje zarówno dla dzieci z młodszych klas, jak i dla gimnazjalistów.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Tak wyglądała książka w edycji 2018:

darmowa książka do nauki matematyki

Edycja książki na 2020:

książka za darmo DziecinnieProstaMatematyka

książka gratis od mbank nauka matematyki

Aktualna edycja książki na 2022:

darmowa książka dla dzieci do nauki matematyki

Na stronie mFundacji można przeczytać: „Książka „Dziecinnie prosta matematyka” daje do myślenia i pozwala na odkrycie matematyki w naszym życiu.Ta książka traktuje dzieci poważnie, z zaufaniem i przekonaniem, że mogą wszystko. Gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić. Znajdź wspólnie ze swoim dzieckiem inspiracje matematyczne w naszym otoczeniu. Rozbudź jego wyobraźnię do potęgi.”

Panuje przekonanie, że uczenie matematyki to zadanie dla szkoły, nie dla rodziców. A niemowlaki są zbyt małe, żeby mogły opanować choćby podstawowe umiejętności w tym zakresie. Nic bardziej mylnego! Jak wynika z badań profesor Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, uznanego autorytetu w dziedzinie edukacji matematycznej dzieci, to właśnie okres przedszkolny jest kluczowy w rozbudzaniu i rozwijaniu naturalnych zdolności najmłodszych. W kolejnych latach jest już o to trudniej: co piąty pięciolatek, co czwarty sześciolatek i zaledwie co ósmy siedmiolatek wykazują wybitne uzdolnienia matematyczne. Książka „Dziecinnie prosta matematyka” pozwala uzupełnić lukę w edukacji matematycznej oraz wydobyć talent dziecka w czasie, gdy przynosi to najlepsze efekty. A co równie ważne, dostarcza wielu inspiracji do zabawy z dziećmi i spędzania z nimi miło czasu.

„Matematyka na zielono” dedykowana jest dla dzieci w wieku 7-14 lat oraz ich rodziców i opiekunów. Dzięki nowej edycji dziecko odkrywa matematykę w naturze i pokazuje, jak liczby pozwalają zrozumieć naszą rolę w ochronie planety. Pozwala na wykorzystanie matematycznych działań, by uczyć ekologicznych postaw i zachęcać do świadomych wyborów. Wewnątrz książki znaleźć można kilkaset matematyczno-ekologicznych zadań, quizów i ciekawostek.

Nauka przez zabawę jest najbardziej efektywna. Nasza książka pokazuje, że dzięki odpowiednim zabawom można w bardzo prosty i naturalny sposób kształtować umiejętności matematyczne dzieci. Przygotować je na spotkanie ze szkołą, tak, aby nie zaczynały edukacji z negatywnym nastawieniem do matematyki. A w kolejnych latach mogły z łatwością korzystać z niej, aby uczyć się innych przedmiotów. Pamiętajmy bowiem, że matematyka to podstawa logicznego myślenia i podstawa do zrozumienia wielu innych nauk takich jak fizyka, informatyka, biologia czy chemia – mówi Iwona Ryniewicz, prezes Fundacji mBanku.

Książkę mogą zamówić za darmo nie tylko klienci mBanku. Należy wypełnić odpowiedni wniosek, podać swoje podstawowe dane oraz adres e-mail. Należy również wskazać gdzie chcemy odebrać książkę (oddział mBanku).

Jeśli nie posiadacie jeszcze konta w mBanku a chcielibyście mieć dostęp do darmowego konta osobistego, które zapewnia szybki i wygodny dostęp do zgromadzonych pieniędzy (bezpłatne wypłaty od 100 zł z bankomatów Planet Cash, BZ WBK i Euronet), a także wiele dodatkowych korzyści. 0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet, 0 zł za BLIK, 0 zł za kartę debetową, przy spełnieniu kilku prostych warunków, to zachęcam do założenia konta w mBanku. Sam korzystam z mBanku od wielu lat i jestem zadowolony, zarówno z obsługi jak i jakości usług.

Książki można zamawiać do 22 czerwca 2022 r. Pula książek to 50 000 sztuk.

Darmowa książka od mBank info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Fajna książka.Pan wydający mi książkę był bardzo miły.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo