Za darmo

Darmowa książka kucharska od Etutor

darmowa książka drukowana od etutor

DYSKUSJA

Spieszymy poinformować Was o akcji jaką przygotował serwis eTUTOR. W ramach okazji można zgarnąć za darmo drukowaną książkę kucharską. To świetna okazja na poszerzenie swojej wiedzy z zakresu kulinariów.

Książka kucharska czy książka KucHRska? Jedno i drugie! Książkę KucHRska zabiera w podróż przez smaki HR. Wewnątrz znaleźć można 26 przepisów na domowe posiłki lub lunch w pracy oraz 24 merytoryczne artykuły liderów opinii HR. Pomysłodawcą samej książki jest serwis eTutor i Tomasz Słoma. Patronem kulinarnym jest Adrian Stojewski.

Sama akcja przypomina mi tą, którą swojego czasu zorganizował mBank. Wówczas w oddziałach banku można było odebrać darmowe książki drukowane do nauki matematyki.

W opisie książki można przeczytać:

Książka KucHRska to wyjątkowy sposób na podziękowanie społeczności HR za wiele lat świetnej współpracy, karmienia nas inspiracjami, wiedzą i doświadczeniami. Słowo “doświadczenie” będzie odmieniane w tej książce przez wszystkie przypadki.Wraz z naszymi ekspertami, chcemy pokazać, jak wiele łączy kuchnię z cyklem życia pracownika – od rekrutacji po offboarding. Znajdziecie tu przepisy, które z łatwością ugotujecie w domowej kuchni, spakujecie do lunchboxa czy podzielicie się nimi ze współpracownikami w firmowej kuchni.

darmowa książka kucharska kuchrska

Pula darmowych książek to 4444 egzemplarze drukowane do zgarnięcia. Wysyłka odbywa się za darmo do wskazanego w formularzu Paczkomatu Inpost.

Dla tych, którzy nie chcą z jakiegoś powodu wersji drukowanej lub chcą szybko zapoznać się z zawartością książki to jest ona także do zgarnięcia w wersji cyfrowej w formacie PDF oraz PUB.

Aby pobrać ebook lub zamówić drukowany egzemplarz książki należy przejść na dedykowaną stroną Etutor. Dla wariantu drukowanego należy wypełnić formularz, w którym należy podać numer Paczkomatu do którego ma zostać dostarczona książka oraz swoje podstawowe dane – imię, nazwisko, adres e-mail (musi być służbowy) oraz dział, w którym się pracuje.

Książka przeznaczona jest w głównej mierze dla firm i osób zatrudnionych w firmach, a dokładnie dla działów HR. Dlatego też formularz wymaga podania e-mail firmowego, a nie prywatnego.

Sama książka jest darmowa. Wysyłka do Paczkomatu również. Książki rozdawane są do wyczerpania zapasów. Wartość książki to ok. 70 PLN.

Co to jest eTutor?

Etutor to platforma elearningowa do nauki języka angielskiego i nie tylko. Nauka odbywa się w sposób samodzielny. A kurs tworzy ponad 1500 lekcji na różnych poziomach zaawansowania – od A1 do C2. Podczas lekcji towarzyszy kursantowi cały czas słownik online Diki.

Sama platforma eTutor jest idealnym wsparciem zajęć prowadzonych w sposób tradycyjny. Może być używana jako narzędzie do samodzielnej nauki lub w połączeniu z zajęciami online z lektorem.

Darmowa książka kucharska info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo