Za darmo

Darmowa książka od Muzeum II Wojny Światowej

darmowe książki od muzeum ii wojny światowej

Świetna akcja zorganizowana przez Muzeum II Wojny Światowej dla mieszkańców Gdańska. W jej ramach można otrzymać książkę i praktyczny gadżet.

Uwaga: Niestety akcja jest ograniczona regionalnie. Tylko i wyłącznie dla mieszkańców Gdańska. Ale z racji, że jest to bardzo duże miasto, zdecydowaliśmy się napisać o tym na łamach Zakupersów.

W ramach akcji każda osoba zamieszkała w Gdańsku ma szansę otrzymać darmową książkę oraz gadżet w postaci maseczki. Książka, która rozdawana jest za darmo to publikacja związana z drugą wojną światową. Jeśli zatem interesujecie się historią, to powyższa akcja powinna być bardzo interesująca.

darmowe-probki-bebilon

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

maska i książka od muzeum za free

Akcja z darmowymi książkami trwa do 10 maja 2020 r. lub wyczerpania zapasów. Niestety organizator nie podaje jaka jest liczba wszystkich masek i książek.

Aby zamówić darmową książkę i maskę w zestawie należy przejść na dedykowaną stronę w domenie Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku i wypełnić formularz zamówienia. Należy w nim podać swoje imię, nazwisko, adres e-mail, telefon. Adresat musi mieszkać na terenie Gdańska. Zamówienia na adresy poza Gdańskiem są anulowane i nie będą dostarczane. Po zamówieniu należy spodziewać się w ciągu najbliższych dniach dostawy gratisu. Dostawa realizowana jest Pocztą Polską i jest bezpłatna.

Książka i maska za free info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo