Za darmo

Darmowa książka od Silan

darmowa próbka płynu od silan

DYSKUSJA

Marka Silan rozpoczęła akcję, w której można zdobyć darmową książkę. Co to za książka i jak ją otrzymać? O tym w dalszej części wpisu.

Promocja Silan podzielona jest na dwa etapy: do 9 lutego 2021 oraz do 17 lutego 2021. W każdym z nich dostępna pula darmowych książek to 1500 sztuk. Łączna pula książek to 3000 sztuk.

Aby otrzymać darmową książkę należy w sieci sklepów Carrefour zakupić 2 dowolne produkty Silan oraz zachować paragon. Następnie należy go zarejestrować na dedykowanej stronie internetowej oraz wypełnić formularz podając swoje dane. Po weryfikacji zgłoszenia książka zostanie przesłana na wskazany adres paczkomatu.

Książka, którą można otrzymać w akcji Silan za darmo to książka pt.: „Połączone” Magdaleny Witkiewicz.

O marce Silan

Silan to marka płynów do płukania tkanin należąca do firmy Henkel. Początek marki sięga 1969 roku, kiedy Silan promował się hasłem “Zerwij ze sztywnością”. Henkel złożył konsumentom obietnicę doświadczenia wyjątkowej miękkości w opozycji do znanej im sztywności i szorstkości wypranych tkanin. W połowie lat 70-tych ludzie przekonali się, że Silan to nie tylko miękkość, ale również zapach sprawiający, że wąchanie prania stało się prawdziwą przyjemnością. W 2014 r. powstał nowy kosmetyk do ubrań: Silan Soft & Oils, który szybko się wchłania, wnikając głęboko pomiędzy włókna, pielęgnuje je oraz urzeka długotrwałym, uwodzicielskim zapachem.

Darmowa książka od Silan info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Poproszę

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo