Promocje

Darmowa licencja na nawigację NaviExpert od Link4

darmowa nawigacja NaviExpert

DYSKUSJA

Ostatnio wysyp ciekawych promocji. Nie jest to co prawda typowa darmocha, ale warto o niej napisać, gdyż nie codziennie mamy do czynienia z takimi okazjami.

Otóż NaviExpert wspólnie z firmą ubezpieczeniową Link4 rozpoczął rozdawanie jednej z najpopularniejszych nawigacji samochodowych na smartfony z Androidem w Polsce. Od teraz każdy, kto wykupi ubezpieczenie komunikacyjne AC lub OC otrzyma darmową roczną subskrypcję (licencję) NaviExpert.

O samej nawigacji NaviExpert możemy powiedzieć, że jest to zdecydowanie jedna z najlepszych nawigacji dostępnych na smartfony. Cena normalnej rocznej licencji umożliwiającej z korzystanie przez rok z map Europy to koszt rzędu 149 PLN.

Zobacz także: Odbierz 150 PLN zniżki na ubezpieczenie zakupione w porównywarce ubezpieczeń OC AC NNW Mubi. Szczegóły.

Dodatkowa zniżka na OC w przyszłości za dobrą jazdę

Dodatkowo korzystając z promocji, można wygrać atrakcyjne nagrody, gdyż oprócz standardowych funkcji, NaviExpert zawiera dodatkową opcję automatycznego naliczania punktów za płynną jazdę Użytkownika posiadającego ubezpieczenie w Link4, uwzględniającą charakter jazdy, zgodność jazdy z przepisami ruchu drogowego, prędkość jazdy na poszczególnych odcinkach dróg, pokonywane trasy, liczbę momentów gwałtownego hamowania lub gwałtownej zmiany kierunku jazdy. Zdobyte punkty można wymienić na zwrot gotówki za wykupione ubezpieczenie OC w Link4.

„W ramach tej promocji możesz otrzymać nagrodę w formie zwrotu części wpłaconej składki. Wystarczy regularnie jeździć samochodem z włączoną aplikacją, aby zawarty w niej moduł sprawdził Twoje zachowanie na drodze! Najlepsi kierowcy mogą liczyć na nagrodę finansową – zwrot nawet 30% zapłaconej składki!”

W obliczaniu punktów Link4 i Naviexpert biorą pod uwagę następujące czynniki:

  • liczbę przekroczeń prędkości na danym dystansie w terenie zabudowanym i niezabudowanym,
  • liczbę gwałtownych przyspieszeń i hamowań, a także ich siłę, czas trwania i częstotliwość,
  • średni dystans pokonany w ciągu dnia i nocy

Aby otrzymać maksymalny zwrot 30% zwrotu wystarczy przejechać z Nawigacją NaviExpert 200 km w miesiącu, a aplikacja w tym czasie musi być uruchomiona w trakcie co najmniej 5 różnych dni i pokonując danego dnia minimum 10 kilometrów. Każdy, spośród 11 miesięcy analizowanych przez ubezpieczyciela w ciągu roku jest rozliczany oddzielnie, a zwrot składki jest sumą miesięcznych premii i zostanie wypłacony po zakończeniu polisy.

Uwaga: Kierowcy preferujący bardziej dynamiczny styl jazdy nie będą karani wyższą składką a tylko nie otrzymają nagrody.

Darmowa nawigacja do ubezpieczenia OC

Aby odebrać kod na darmową roczną licencję NaviExpert należy:
1. Wypełnić formularz na stronie promocji, podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu i wyliczyć składkę OC. Uwaga: Należy koniecznie podać prawidłowy numer telefonu. W innym wypadku nie będzie możliwe poprawne aktywowanie nawigacji.
2. Wyliczyć składkę dla swojego pojazdu. Obliczenie wysokości składki zajmuje jedynie 60 sekund.
3. Dokończyć transakcję poprzez wykupienie ubezpieczenia OC lub poczekanie na kontakt konsultanta.
4. Darmowy kupon na nawigację NaviExpert otrzymają wszystkie te osoby, które wykupią i opłacą ubezpieczenie OC w Link4.

Po wykupieniu ubezpieczenia, należy pobrać aplikację z wybranego sklepu (AppStore, Google Play, Windows Market) i podać w odpowiednim miejscu numer umowy ubezpieczenia. Pole znajduje się w sekcji „Moje konto”.

Wersja NaviExpert dla LINK4 dostępna jest dostępna dla smartfonów z Androidem, z Windows Phone oraz iOS.

Zniżka dla osób z kartą dużej rodziny

Od 14 września 2015 Link4 premiuje także osoby, które legitymują się Kartą Dużej Rodziny. Dzięki karcie otrzymasz zniżkę na zakup:

  • polis komunikacyjnych – 5% na zakup ubezpieczenia OC lub OC/AC oraz 50% na zakup ubezpieczenia komunikacyjnego NNW;
  • polis mieszkaniowych – 10% na zakup ubezpieczenia mieszkaniowego oraz 30% zniżki na zakup ubezpieczenia OC;
  • polis turystycznych – 15% na zakup ubezpieczenia turystycznego.

Obie promocje Link4 trwają do odwołania.

Oblicz OC i odbierz darmową nawigację info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
1
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. Każdy nowy klient otrzyma od LINK4 roczną licencję nawigacji NaviExpert. W nawigacji klienci indywidualni mogą skorzystać z dobrowolnej aplikacji „Bezpieczna jazda z LINK4”. Dzięki niej uzyskają dostęp do regularnych informacji o swoim stylu jazdy: o tym, czy jeżdżą płynnie (przyspieszają, hamują) i w zgodzie z przepisami.

  2. Akurat te nawigację dają gdzieś od roku :p sam korzystam i mogę polecić :)

  3. […] Darmowa licencja na nawigację NaviExpert od Link4 […]

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje