Za darmo

Darmowy deser Lava Cake w Pizza Hut

darmowa pizza w pizza hut

Nie ukrywamy, że od dłuższego czasu czekaliśmy na taką promocję. Otóż Pizza Hut rozpoczęła nową promocję, w której każdy subskrybent newslettera / klient otrzyma darmowy deser.

Aby odebrać darmowy deser w Pizza Hut, należy odwiedzić najbliższy lokal i pokazać treść maila, który został wysłany w wiadomości.

„Gorące otwarcie, to otwarcie naszych restauracji! Ciastko lava cake już na Ciebie czeka. Wystarczy, że pokażesz tego maila obsłudze, a dostaniesz je całkiem za darmo. Brzmi dobrze?”

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Promocja z Lava Cake za free związana jest z ponownym otwarciem lokali stacjonarnych dla Klientów. Pizza Hut chcąc zachęcić klientów do ich odwiedzin zdecydował się na wabik w postaci darmowego deseru.

Zobacz więcej promocyjnych gratisów z okazji imienin lub urodzin. Lista firm doceniających jubilatów.

Poniżej zamieszczamy screen z wiadomości, abyście i wy mogli skorzystać z tej okazji i zjeść za darmo ulubiony deser.

darmowy deser lava cake w pizza hut

Promocja obowiązuję w restauracjach z obsługą kelnerską, na miejscu. Jeden mail/adres mailowy upoważniania do odebrania jednego darmowego ciastka Lava Cake. Promocja obowiązuję do 21 czerwca 2020 r. lub do wyczerpania zapasów. Kupon nie łączy się z innymi promocjami lub zniżkami.

Same kupony do Pizza Hut można zrealizować w restauracjach z obsługą kelnerską. Restauracja takie znajdują się m.in. w Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Gdyni, Jeleniej Górze, Katowicach, Kaliszu, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Lesznie, Lublinie, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Toruniu i Warszawie.

O Pizza Hut

Pizza Hut jest największą na świecie siecią restauracji serwujących pizzę. Właścicielem marki Pizza Hut jest Yum! Brands. Pierwsza restauracja została otwarta w 1958 r. w Wichita w stanie Kansas, USA przez Dana i Franka Carney’ów. Obecnie w lokalach Pizzy Hut oprócz pizzy serwuje się również makarony, calzoni, tortille, sałatki, przystawki, desery oraz różnego rodzaju napoje. Samą pizzę w Pizza Hut można zamawiać na grubym cieście Pan, cienkim Classica, bardzo cienkim, mającym nawiązywać do oryginalnej włoskiej pizzy, Tuscani, a także Cheesy Bites, którego rant stanowi ciasto wypełnione żółtym serem.

Darmowy deser w Pizza Hut info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

4 Komentarze

  1. Super. Musze sprawdzić.

  2. Jak mozna otrzymac takiego maila od Pizza Hut? Trzeba sie zapisac do jakiegos newslettera?

    1. @Sandra miałem ich apkę i chyba zapisany byłem do newslettera. Jak chcesz to zapisz sobie ten screen i im pokaż w telefonie obrazek. Pewnie nikt tego nie sprawdzi.

  3. Dziwne, że nie widziałem tej promocji na absolutnie żadnej innej stronie, w tym na stronach pizza hut, czy nawet w regulaminach…ktoś sprawdzał ?

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo