Za darmo

Darmowa mapa Świata od Rządu Niemiec

logotyp zakupersi

DYSKUSJA

Niemiecki Rząd na swojej stronie internetowej rozdaje bezpłatne materiały informacyjne. Oprócz licznych broszur i książek w formacie PDF znaleźć można także kilka perełek, a wśród nich mapa Świata.

Wrzesień to początek roku szkolnego. Dzieci potrzebują wyprawki szkolnej i książek. Jednym z takich elementów przydatnych do przyszłej nauki może być mapa świata, która pozwoli na edukację w zakresie państw i geografii świata.

W związku z powyższym jest świetna okazja do zamówienia darmowej mapy Świata. I to od rządu niemieckiego w ramach kampanii społecznej.

Sama mapa jest dość duża, o wymiarach 138 x 98 cm. Na mapie zostały naniesione z wykresy i informacje na temat polityki rozwoju. Minusem dla niektórych może być fakt, że mapa jest po niemiecku.

Aby zamówić darmową mapę Świata należy przejść na dedykowaną stronę internetową i kliknąć przycisk „Order”. Następnie pojawi się opcja „your shopping cart”, w którą należy kliknąć i przejść dalej. W następnym kroku trzeba wybrać opcję „enter shipping address” i wypełnić dane do wysyłki. Należy podać imię „first name”, nazwisko „surname”, ulicę i numer domu „Street and house number”, miasto „place” oraz wybrać z listy „Poland”. Należy także podać swój adres e-mail i zaznaczyć wszystkie zgody.

W ciągu 1-2 tygodni mapa powinna zostać wysłana na wskazany adres. Wysyłka jest również całkowicie darmowa.

Darmowa mapa Świata info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Weltkarte (No shipping abroad!)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo