Darmowe próbki

Darmowa maska ochronna Aura od 3M

Darmowa próbka maski 3m

DYSKUSJA

Trwa akcja promocyjna marki 3M, w której można zamówić darmową maskę elektrostatyczną chroniącą drogi oddechowe prze pyłkami i innymi zagrożeniami.

Ergonomiczna półmaska 3M wykonana jest z ultracienkich włókien. Umieszczone na nich ładunki elektrostatyczne przyciągają i filtrują niebezpieczne zanieczyszczenia. Uniemożliwiają tym samym dostanie się do dróg oddechowych np. pyłków.

Maska 3M Aura 9300+ został opatentowany. Zawór 3M Cool Flow sprawia, że oddychanie podczas pracy jest o wiele lżejsze. Mimo tego maska zachowuje najwyższą jakość filtracji. Odprowadza wydychane powietrze, likwiduje gromadzące się w półmasce ciepło i minimalizuje ryzyko parowania okularów. Dzięki tym wszystkim udoskonaleniom, maska 3M Auta 9300+ zdecydowanie ma poprawiać komfort pracy w trudnych warunkach.

Maska tego typu może idealnie sprawdzić się podczas robót budowlanych, malowania pomieszczeń, sprzątania czy zabawy na festiwalu Przystanek Woodstock…

probki 3m maska free samples

Próbka maski otrzymana od 3M

próbka 3m mask dust sample

Próbka maski otrzymana od 3M – wygląd

Darmowa maska ochrona 3M Aura 9322

W celu przetestowania właściwości najnowszego produktu 3M należy przejść na dedykowaną, promocyjną stronę internetową. Na stronie znajdują się podstawowe informacje związane z maską ochronną 3M Aura oraz formularz, dzięki któremu można zamówić darmową próbkę maski. W formularzu należy podać swoje imię, nazwisko, adres oraz nazwę firmy. Próbkę można zamawiać tylko na adresy firmowe.

Darmowy gadżet w postaci maski 3M zostanie przesłany pocztą w ciągu kilku dni na wskazany w formularzu adres.

O marce 3M

3M Company jest jedną z największych na świecie firm, która pracuje nad praktycznym wykorzystaniem nauki w różnych obszarach w celu poprawy jakości życia. 3M osiąga przychody w wysokości 32 mld USD, zatrudnia ponad 90,000 pracowników i świadczy usługi dla konsumentów z ponad 200 krajów.

Darmowa maska 3M - formularz info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

9 Komentarze

 1. Czy jest to na pewno całkowicie darmowe? Nie ma żadnego haczyka? Nie chciałabym żeby to była jakaś ukryta prenumerata, albo żeby przyszedł po miesiącu rachunek do zapłaty pocztą. ..

  1. @Agnieszka bez ryzyka. Już raz zamawiałem w tej akcji i wszystko było ok.

 2. „Próbkę można zamawiać tylko na adresy firmowe”
  Czy to jest tylko dla firm?-czy dla każdego kto chce???

 3. Czy musi być to firma budowlana? Czy może być taka gdzie z góry wiadomo że takie maski nie są tam potrzebne? :p
  Nie mogę ponadto znaleźć tego formularza do zamówienia próbki. Jest tylko formularz do tego aby skontaktował się ze mną konsultant.

  1. @Daria to zależy. 3M wysyła i to oni decydują. Raczej akcja przeznaczona dla budowlanki, firm instalatorskich i takich które pracują w trudnych warunkach.

  2. @Daria w tym miejscu właśnie musisz podać swój adres e-mail i przejść do drugiego kroku. Wówczas pojawi się formularz z wpisaniem adresu.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki