Za darmo

Darmowa nawigacja od Tom Tom

sposób na darmową subskrypcję nawigacji tom-tom

Tom Tom to jeden z najlepszych i najbardziej uznanych międzynarodowych producentów nawigacji na Świecie. Obecnie korzystając z promocji można aktywować subskrypcję za darmo. Jak to zrobić? Sposób prezentujemy w dalszej części wpisu.

TomTom to uznanan firma przede wszystkim z produkcji nawigacji GPS i innych urządzeń nawigacyjnych. Została założona w 1991 roku w Amsterdamie, Holandia. Początkowo skupiała się na tworzeniu oprogramowania do nawigacji dla urządzeń mobilnych, a następnie przekształciła się w producenta urządzeń nawigacyjnych GPS dla samochodów, motocykli i innych środków transportu. Wśród produktów firmowanych przez Tom Tom wyróżnić można nawigacje wszelkiego typu, oprogramowanie w formie aplikacji nawigacyjnych z usługami live trafficu, mapy oraz rozwiązania dla firm i flot samochodowych.

Obecnie korzystając z promocji Tom Tom do 4 września 2023 można aktywować za darmo nawigację na okres aż 12 miesięcy całkowicie za darmo. Subskrypcja pozwala na pełne korzystanie z pełnej wersji aplikacji Tom Tom na telefony przez cały rok. W razie potrzeby można subskrypcje anulować w dowolnym momencie. Anulacja tuż po aktywacji zachowuje roczny dostęp do pełnej funkcjonalności.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Aby skorzystać z promocji należy przejść na dedykowaną stronę internetową, kliknąć przycisk activate a następnie podczas finalizacji zamówienia podać kod „back2school”. Zostanie zastosowana zniżka na 100% wartości zamówienia czyli -92,99 PLN.

darmowa nawigacja tom tom

Do finalizacji zamówienia należy podać dane z PayPal, Google Pay lub karty kredytowej. Subskrypcje można anulować od razu po aktywacji zachowując jej długość dzięki czemu unikniemy po roku automatycznego przedłużenia.

Darmowa nawigacja Tom Tom info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
1
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo