Za darmo

Darmowa nawigacja od Tom Tom

sposób na darmową subskrypcję nawigacji tom-tom

DYSKUSJA

Tom Tom to jeden z najlepszych i najbardziej uznanych międzynarodowych producentów nawigacji na Świecie. Obecnie korzystając z promocji można aktywować subskrypcję za darmo. Jak to zrobić? Sposób prezentujemy w dalszej części wpisu.

TomTom to uznana firma przede wszystkim z produkcji nawigacji GPS i innych urządzeń nawigacyjnych. Została założona w 1991 roku w Amsterdamie, Holandia. Początkowo skupiała się na tworzeniu oprogramowania do nawigacji dla urządzeń mobilnych, a następnie przekształciła się w producenta urządzeń nawigacyjnych GPS dla samochodów, motocykli i innych środków transportu. Wśród produktów firmowanych przez Tom Tom wyróżnić można nawigacje wszelkiego typu, oprogramowanie w formie aplikacji nawigacyjnych z usługami live trafficu, mapy oraz rozwiązania dla firm i flot samochodowych.

Zalety w porównaniu do aplikacji takich jak Google Maps:

  • Nie wymaga aktywnego połączenia z internetem.
  • Alerty dotyczące ruchu są bardziej aktualne (Google korzysta z danych generowanych przez użytkowników, podczas gdy TomTom opiera się na dokładnych danych z ruchu samochodów).
  • TomTom posiada bardziej szczegółowy system wskazań pasa ruchu.

Obecnie korzystając z promocji Tom Tom do odwołania, można aktywować za darmo nawigację na okres aż 12 miesięcy całkowicie za darmo. Co ciekawe – akcja Tom Tom trwa już drugi rok i jak widać nie zamierzają jej szybko zakończyć. Tym bardziej warto aktywować subskrypcję i cieszyć się bezpieczną drogą do celu w sezonie wakacyjnym, świątecznym czy podczas długiego weekendu majowego.

Subskrypcja pozwala na pełne korzystanie z pełnej wersji aplikacji Tom Tom na telefony przez cały rok. W razie potrzeby można subskrypcje anulować w dowolnym momencie. Anulacja tuż po aktywacji zachowuje roczny dostęp do pełnej funkcjonalności.

Zobacz także: Sposób na darmową subskrypcję nawigacji NaviExpert w Media Expert oraz od Link4.

Aby skorzystać z promocji należy przejść na dedykowaną stronę internetową, kliknąć przycisk activate a następnie podczas finalizacji zamówienia podać kod „TOMTOMBILD2024„. Zostanie zastosowana zniżka na 100% wartości zamówienia czyli -92,99 PLN.

darmowa nawigacja tom tom

1. Przejdź na dedykowaną stronę Tom Tom. Nie jest wymagane użycie VPN.
2. Postępuj zgodnie z krokami, aby aktywować kupon. Podczas aktywacji podaj „TOMTOMBILD2024
3. Pobierz aplikację TomTom na swój telefon.
4. Zaloguj się do 'TomTom Services’ przez 'Ustawienia / Settings’, aby potwierdzić subskrypcję na 1 rok.

Do finalizacji zamówienia należy podać dane z PayPal, Google Pay lub karty kredytowej. Subskrypcje można anulować od razu po aktywacji zachowując jej długość dzięki czemu unikniemy po roku automatycznego przedłużenia.

Promocja kończy się w czwartek 5 grudnia, 2024 .

Darmowa nawigacja Tom Tom info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
3
Lubię to
4
Kocham
0
Zmieszany
1
Wrr
2
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. Nie można zakupić na stronie do urządzeń mobilnych, tylko w aplikacji, a w aplikacji kod nie działa….

  2. Pierwsza faktura za TomTom Go 0,0 zł. Następnego dnia (bo wcześniej należy wybrać formę płatności) ściąga z konta pełną kwotę. Kto rozpowszechnia takie głupoty i naciąga ludzi?

    1. @Paweł jeśli wprowadziłeś kupon i w podsumowaniu zamówienia masz 0 zł to tyle cię to kosztuje. Jeśli pobrali coś więcej to bezzasadnie.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo