PromocjeZa darmo

Darmowa pasta do zębów od Oral B [promocja cash back]

darmowy gadżet - szczoteczka elektryczna oral-b

DYSKUSJA

Oral B wystartował z akcją promocyjną, w której można otrzymać zwrot za zakup pasty do zębów tej marki. Jak wziąć udział w promocji i testować pastę za free? O tym w dalszej części wpisu.

To trzecia edycja tej promocji cash back. Promocja ma charakter „satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy”. Oznacza to, że zwroty przyznawane są wyłącznie niezadowolonym z produktu klientom. Promocja trwa do 30 czerwca 2023 r. Maksymalna pula zwrotów to 1000 sztuk.

Oral B zapewnia pełny komplet środków, dzięki którym utrzymasz swoją jamę ustną w należytej czystości. Począwszy od szczoteczek do zębów, poprzez wymienne końcówki, nici dentystyczne, aż po pasty i płyny do płukania. Każda proponowana przez Oral–B pasta do zębów zawiera fluor oraz składniki aktywne, których skuteczność została potwierdzona przeprowadzonymi przez markę badaniami.

Produkty Oral-B pomogą zwalczyć takie problemy, jak skłonność do nadmiernego osadzania się kamienia, zmieniony kolor zębów, nieświeży oddech, podatne na podrażnienia dziąsła lub tkliwość odsłoniętych szyjek zębowych. Jeśli zmagasz się z kilkoma problemami jednocześnie, dobrym rozwiązaniem będzie znajdująca się w ofercie Oral–B pasta zapewniająca kompleksową ochronę.

W ramach promocji cash back można zakupić następujące warianty pasty Oral-B:

  • Oral-B Bacteria Guard
  • Oral-B PureActive
  • Oral-B Calm
  • Oral-B Purify
  • Oral-B Gum Care
  • Oral-B Enamel Regeneration
  • Oral-B Gum & Enamel

Aby wziąć udział w testowaniu należy zakupić wybrany promocyjny wariant pasty Oral-B oraz zgłosić chęć udziału w promocji w ciągu 30 dni od zakupu pasty. Wypełniony formularz zwrotu wraz z pastą należy odesłać na wskazany adres. Produkt powinien być w oryginalnym opakowaniu, z zastrzeżeniem, iż opakowanie musi zawierać minimum 50% pierwotnej zawartości pasty, tj. minimum 37,5 ML pasty. Do paczki należy dołączyć oryginalny dowód zakupu.

Maksymalna kwota zwrotu to 25 PLN w tym 7,3 PLN jako pokrycie kosztów wysyłki.

Promocja cash back Oral B info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Zwyczajnie warto mieć zdrowe i czyste zęby

  2. Chce próbkę . Krasińskiego xx/xx krasnik

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje