Za darmo

Darmowa pasta z fasoli od Smakowita [promocja cash back]

darmowa pasta smakowita

DYSKUSJA

W marcu prezentujemy kolejną promocję cash back, w której można otrzymać pełen zwrot za zakup produktu Smakowita pod postacią pasty z fasoli. Jakie warunki należy spełnić aby otrzymać produkt za darmo? O tym w dalszej części wpisu.

Pasty z ziaren fasoli z ziołami to nowa propozycja od marki Smakowita. Są one produkowane z białej fasoli oraz warzyw, z dodatkiem tradycyjnych ziół i przypraw. Producent zapewnia, że skład pasty nie zawiera konserwantów i sztucznych dodatków. Pasty mają w 100% roślinny skład i są źródłem błonnika pokarmowego.

Cena takiej pasty w Lidl to ok. 8 PLN. Maksymalny zwrot w promocji to 10 PLN. Pula wszystkich zwrotów cash back to 1500 sztuk.

Aby wziąć udział w promocji należy zakupić w Lidlu promocyjną pastę Smakowita, zachować paragon i zarejestrować go na dedykowanej stronie internetowej. Należy w formularzu załączyć skan lub zdjęcie paragonu oraz podać swoje dane adresowe oraz numer konta. Po weryfikacji zwrot zostanie przekazany na wskazane konto bankowe.

Promocja trwa do 15 kwietnia 2023 r. lub wyczerpania puli darmowych zwrotów.

O Kruszwica

Marka Smakowita należy do ZT Kruszwica S.A. Jest to największy w Polsce i jeden z największych w Europie przetwórców nasion oleistych i producentów olejów oraz tłuszczów roślinnych. W portfolio firmy znajdują się produkty doskonale wpisujące się w konsumencki trend poszukiwania naturalności w diecie, a także żywienia opartego wyłącznie o składniki pochodzenia roślinnego.

Darmowa pasta Smakowita info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. pasta jest pyszna!!!!:D

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo