Za darmo

Darmowa Pepsi Pineapple Zero w Żabka

promocja pepsi

DYSKUSJA

Niedawno informowaliśmy o darmowych napojach Miss Ti oraz Coca Cola w Żabce. Tym razem nowa promocja to możliwość odebrania darmowego napoju Pepsi lub herbaty mrożonej Lipton.

Promocja tak jak poprzednie edycje dotyczy możliwości odebrania darmowych napojów dla zarejestrowanych użytkowników aplikacji Żappka (program lojalnościowy). W ramach promocji za 1 żappsa można aktywować kupon na darmową puszkę napoju:

  • Pepsi Pineapple Zero 0,33 l

Po wykorzystaniu kuponu Żabka oddaje wykorzystanego 1 Żappsa. Darmowe napoje można odebrać w każdej Żabce (nie jak poprzednio w Żabkach Nano).

Promocja trwa do 8 listopada 2022 r.

Aby skorzystać z akcji należy posiadać zainstalowaną aplikację Żabki oraz aktywować odpowiedni kupon. Następnie przy kasie zeskanować aplikację oraz przekazać kasjerowi wygenerowany kupon obniżający cenę Pepsi do 0 PLN.

O Pepsi

Pepsi jest światowym liderem produkcji żywności i napojów z różnorodnej gamy produktów, która obejmuje ponad 20 marek. Produkty Pepsi można znaleźć w ponad 200 krajach na całym świecie.

Darmowe Pepsi lub Lipton info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo